logo tourism

  • афіша Кочубеївскі  скарби.11JPG
  • шар гора
  • афіша БАРВИ

У Комсомольську відбувся мистецький фестиваль-конкурс «Дніпрова хвиля»

. Опубліковано у Оперативна інформація

0003

  27 березня пройшли відбіркові тури мистецького фестивалю-конкурсу «Дніпрова хвиля», під час яких  членами журі було переглянуто 102 номери від аматорських колективів міста.

Церемонія нагородження та гала-концерт переможців фестивалю «Дніпрова хвиля» заплановані 24 квітня під час святкування Дня міста. Міським головою та представниками міської влади буде вручено близько 60 дипломів переможцям.

27 березня пройшли відбіркові тури мистецького фестивалю-конкурсу «Дніпрова хвиля», під час яких членами журі було переглянуто 102 номери від аматорських колективів міста. До складу журі були запрошені: Дарченко І.Г., хормейстер дитячого зразкового ансамблю пісні і танцю «Дитячий світ» (Кременчук), Косова С.В., балетмейстер Кременчуцького Палацу культури, Понурко М.І., режисер, керівник народного цирку «Юність» (Кременчук), Зуєва А.В., заступник директора Комсомольського ПК і Т з творчої роботи.
За умовами фестивалю, учасники були представлені у трьох вікових категоріях: 1- від 6 до 10 років, 2 - від 11 до 15 років, 3 – від 16 до 20 років та змагалися у трьох жанрах – вокальному, хореографічному та оригінальному. Члени журі визначали переможців у кожній віковій категорії у вокальному жанрі – серед солістів, дуетів, тріо та вокальних ансамблів. У хореографічному жанрі були визначені переможці у номінаціях: народна, естрадна та сучасна хореографія. Також членами журі були визначені переможці в оригінальному жанрі, куди увійшли театр моди і танцю та виконавці хореографічних композицій з елементами гімнастики і акробатики.
Враховуючи, що метою фестивалю є виявлення та підтримка талановитих і обдарованих дітей нашого міста, новими яскравими іменами, що вперше заявили про себе стали: Сергій Бабков, Діна Демиденко, Ліза Савельєва, Даяна Зінець, Юлія Харчик, Поліна Атинян, Катерина Передрій.
Церемонія нагородження та гала-концерт переможців фестивалю «Дніпрова хвиля» заплановані 24 квітня під час святкування Дня міста. Міським головою та представниками міської влади буде вручено близько 60 дипломів переможцям.

Начальник відділу культури і туризму
виконкому Комсомольської міської ради
Зеленська І.І.

Популярні сторінки

Важливі посилання