logo tourism

  • афіша Кочубеївскі  скарби.11JPG
  • 100819

1 квітня 2015 року у Полтавському музеї авіації і космонавтики відкрилася виставка «Гумор і космос».

. Опубліковано у Оперативна інформація

image00001

1 квітня 2015 року у Полтавському музеї авіації і космонавтики відбулося відкриття виставки «Гумор і космос». Метою виставки є пропаганда історії і досягнень України, Полтавщини в ракетно-космічній галузі

за допомогою експонатів із фондових зібрань музею, а саме – робіт полтавського художника Володимира Васильовича Попенка.
Відомий український художник-графік, плакатист, карикатурист, лауреат і дипломант багатьох Міжнародних, Всеукраїнських, обласних конкурсів і художніх виставок В. В. Попенко не обійшов увагою у своїй творчості тему космосу. Його ліногравюри, малюнки присвячені проблемам екологічного характеру, війни і миру, питанням філософії космосу , що їх автор сприймає крізь призму гумору, іронічного ставлення.
На виставці представлені десять робіт художника, а також видання з серії «Художники Полтавщини», присвячене його творчості.
Присутні мали можливість переглянути сучасний мультиплікаційний фільм «Gagarin».
У відкритті виставки взяли участь 33 особи: студентська молодь Полтави – учасники самодіяльного театру-студії, представники бізнесу, творчої інтелігенції, ветерани-байконурівці, ветерани спілки офіцерів, а також мас-медіа.
Відвідувачі матимуть можливість ознайомитися з виставкою до 10 квітня 2015 року.

image00002image00003image00004image00005image00006

 

1 квітня 2015 року у Полтавському музеї авіації і космонавтики відбулося відкриття виставки «Гумор і космос».

Популярні сторінки

Останні сторінки

Важливі посилання