logo tourism

  • афіша Кочубеївскі  скарби.11JPG
  • шар гора
  • Афіша 111
  • Афіша-2222
  • 64761719 2234107123476657 5485113484024741888 n

Другий день ІІ-го Театрального Проекту «Зоряний шлях»

. Опубліковано у Оперативна інформація

img 2257

Другий день Проекту порадував учасників та глядачів виставами, які показали колективи із зарубіжжя. Професійний державний молодіжний театр імені Нодара Думбадзе (Тбілісі, Грузія) представив одну із своїх найкращих робіт – виставу «Севільський цирульник» в жанрі лялькової опери.

Окрім показу вистави, цього дня, до Полтавського театру ляльок завітали почесні гості. Голова правління полтавської територіальної грузинської діаспори «ГЕОРГІЯ» - Рамаз Бондорович Заркуа привітав колектив-учасник Проекту з Грузії з Днем Незалежності, а танцювальний колектив у національному вбранні виконав запальний танок, що відобразив характерність та культуру Грузії. Також, гості та учасники Проекту мали можливість скуштувати деякі національні страви Грузії. Після показу вистави, Рамаз Заркуа вручив грамоти акторам театру за досягнення в галузі театрального мистецтва.
Другий учасник Проекту, який продовжив фестивальну естафету став колектив Театральної групи «Хамачик» (Тегеран, Ісламська Республіка Іран) з виставою «Зефір». Аде Бігджоні, наймолодший з всіх учасників ІІ-го Театрального проекту, представив досить просту, але в той же час, зворушливу історію про африканського Лева, який здобув славу, гроші, популярність, але врешті-решт, заплутався у власних думках та розумінні навколишнього світу. Вистава «Зефір» дуже сподобалася полтавським глядачам.
У вечері, свою нову роботу представив Хмельницький академічний обласний театр ляльок (Хмельницький, Україна) – «Стара Вітряниця». Вистава торкнулась серця кожного з присутніх в залі. Глядачі стоячи аплодували творчій групі вистави протягом 10 хвилин.
Тож, продовжуємо стежити за подіями ІІ-го Театрального Проекту «Зоряний шлях».

img 1778img 2296img 8859

Популярні сторінки

Важливі посилання