logo tourism

  • афіша Кочубеївскі  скарби.11JPG
  • шар гора
  • афіша БАРВИ

Для музейних працівників Полтавської області проведено семінар-навчання "Безпека музейних колекцій і культурної спадщини у надзвичайних ситуаціях".

. Опубліковано у Оперативна інформація

image00001

21 травня 2015 року у приміщенні Полтавського краєзнавчого музею імені Василя Кричевського для директорів і головних зберігачів комунальних музеїв та заповідників Полтавської області відбувся семінар-навчання "Безпека музейних колекцій і культурної спадщини у надзвичайних ситуаціях".

У ході проведення семінару з тематичними роз'ясненнями виступили заступник начальника управління – начальник відділу охорони культурної спадщини та культурної політики управління культури облдержадміністрації Вождаєнко В.В., директор Полтавського краєзнавчого музею імені Василя Кричевського Фесик К.Б., актуальні питання були висвітлені і запрошеними на захід заступником директора Департаменту - начальником управління з питань туризму і курортів Департаменту інфраструктури і туризму облдержадміністрації Оніщук Л.М. та начальником відділу туризму та культурної спадщини управління культури Полтавського міськвиконкому Павловим В.В.
Учасники семінару-навчання дізналися про законодавчу базу та оформлення підсумкової документації з проведення повного звірення наявності державної частини Музейного фонду України з фондово-обліковою документацією, а також про безпеку музейних колекцій і культурної спадщини у надзвичайних ситуаціях.
За результатами проведеного семінару присутнім представникам музейних закладів було надано відповідні матеріали з порушеної тематики.

image00002image00003image00004

Популярні сторінки

Важливі посилання