logo tourism

  • афіша Кочубеївскі  скарби.11JPG
  • 100819

Полтавська обласна філармонія - «За Україну, за її волю…»

. Опубліковано у Оперативна інформація

"Якщо ти не на фронті, не волонтерити соромно", – цитата одного з героїв програми "Хоробрі серця", саме про волонтерів. Люди доброї волі та великих сердець. Неможливо сидіти склавши руки, знаючи, що там віддають свої життя наші рідні й близькі люди, що вони сплять в окопах, мерзнуть біля буржуйок і їдять сухпайки. Тож творча родина Полтавської обласної філармонії включилась у волонтерство відразу і віддано працює в цьому напрямку й дотепер.

Куди б ми не приїздили - усюди були бажаними гостями, відчували, наскільки нашим бійцям важлива підтримка з тилу. Крім теплих та необхідних речей, ще й підняти бойовий дух та заспівати рідних українських пісень. Насправді бійцям на передовій важливіші за бушлати та буржуйки саме пісні, дитячі малюнки та листи, говорять артисти філармонії. Це те, про що всі солдати згадують з неймовірним теплом. Саме на ці гостинці бійці чекають найбільше, бо коли військові відрізані від України, а чи знаходяться у військових частинах, чи госпіталях - саме такі послання роблять їх сильнішими та дають величезну впевненість у Перемозі.
Наші артисти переймаючись загальним болем та патріотизмом воїнів в свою чергу надихають їх творчістю та душевним теплом. Кожна зустріч із героями незабутня, адже хлопці, військові дуже трепетно приймають творчі дарунки. Так 14 лютого у в/ч польової пошти В 0213 (бувший інститут зв'язку) відбувся концерт солістки Полтавської обласної філармонії, заслуженої артистки України Олени Білоконь, під час якого військові не просто підспівували, а ще почали і танцювати. З усього було видно, що таким чином вони підтримують свій бойовий дух. Далі, 17 лютого у в/ч польової пошти В0213 (бувший інститут зв'язку) група «Слов'яни» та солісти Полтавської обласної філармонії Л.Бовтік, М. Гармаш та О.Йосипенко провели концерт «За Україну, за її волю...» де відчувався патріотичний настрій наших хлопців.
Потім була щаслива нагода зустрічати хлопців з передової на майдані біля обласної державної адміністрації 29 березня 2015 року та 2, 8, 11 квітня , де свою творчість дарували пісенно-танцювальний ансамбль «Полтава» та заслужена артистка України Олена Білоконь , а ще Оксана Йосипенко, що зверталася з добрими словами до демобілізованих військовослужбовців 16 батальйону територіальної оборони. Зустрічати бійців прийшли сотні полтавців та мешканців області, більшість з яких були синами чи доньками, друзями чи коханими жінками.
25-26 квітня 2015року заслужений артист України В. Панчук та артистка розмовного жанру Полтавської обласної філармонії Н. Іванченко проводили концертну діяльність в Луганській області м. Северодонецьк, м.Новоайдар та м. Щастя. Звідти привезли багато вражень та добрих спогадів.
Далі 10 травня у с.Вакуленці (в/ч польової пошти В 0213 ) для мобілізованих відбувся концерт пісенно-танцювального ансамблю «Полтава»
17 травня у в/ч польової пошти В 0213 (бувший інститут зв'язку) проведено концерт камерного оркестру ім.Д.Ахшарумова та солістів Полтавської обласної філармонії.
Також активну концертну діяльність артисти Полтавської обласної філармонії проводять в санаторно-курортних закладах Полтавщини, що надані для оздоровлення демобілізованих військовослужбовців :
17 та 20 травня в санаторій «Сосновий бір» Зіньківського р-ну завітали концертний ансамбль «Чураївна», народна артистка України Н. Хоменко, заслужена артистка України О.Білоконь; солісти Полтавської обласної філармонії гурт «Слов'яни» та О. Давиденко.
20 травня в медичному центрі «Нові Санжари» національної гвардії України дарували своє мистецтво концертний ансамбль «Чураївна», народна артистка України Н. Хоменко та артистка розмовного жанру Н.Іванченко .
Полтавська обласна філармонія працювала і буде працювати для людей. І де б не знаходилися наші захисники, ми завжди підтримаємо їх добрим словом, ділом та піснею.

Популярні сторінки

Останні сторінки

Важливі посилання