logo tourism

  • афіша Кочубеївскі  скарби.11JPG
  • шар гора
  • афіша БАРВИ

Відважні жінки з колективу театру ім. М. Гоголя веселили піснями та танцями українських військових у Донецькій області

. Опубліковано у Оперативна інформація

Image00001 

13 червня жіночий колектив театру ім. М. Гоголя побував у Донецькій області з концертами у місцях дислокації наших військових.

Розпочали гоголівки дарувати своє мистецтво з блокпосту на в'їзді у місто Слов'янськ. Жартівливою концертною програмою з унікальними ведучими Параскою (Тетяна Беленька) та Палажкою (Ольга Чернявська) зачаровували і змушували посміхатися бійців Нацгвардії. Також для військових співали кращі солістки театру – заслужена артистка України Маргарита Томм, Ніна Савченко, Вікторія Ягодка та Лідія Кретова. Далі артисти працювали у штабі Нацгвардії у Слов'янску, потім для батальйону Чернігівських правоохоронців.
Передала жіноча частина колективу полтавського театру і малюнки для бійців, які підготували для них полтавські школярі. Хлопці надзвичайно раділи їм, дякували за теплоту, з якою виконана кожна робота.
Завершив свою поїздку жіночий батальйон полтавського театру (як жартівливо назвали його бійці) на горі Карачун, де на фоні мирного заходу сонця звучали українські пісні, лунали аплодисменти вдячних бійців, панувала атмосфера єднання, адже зібралися люди з різних куточків нашої країни, та щирого спілкування.

Ольга Коваленко
(Фото О.Коваленко, Г.Фасій)

 

Матеріал на 5 каналі

Популярні сторінки

Важливі посилання