logo tourism

  • афіша Кочубеївскі  скарби.11JPG
  • шар гора
  • афіша БАРВИ

Вистава Полтавського академічного обласного театру ляльок стала кращою на І Міжнародному фестивалі театрів ляльок «І люди, і ляльки» у Львові

. Опубліковано у Оперативна інформація

Image00001

З 3 по 5 липня 2015 року колектив Полтавського академічного обласного театру ляльок брав участь у І Міжнародному фестивалі театрів ляльок «І люди, і ляльки», що проходив у славетному місті Львів. Організатор фестивалю – Львівський театр естрадних мініатюр «І люди, і ляльки».

Мистецтво театру ляльок на фестивальному форумі представляли театральні колективи з 5-ти регіонів України, а саме: Черкаського академічного театру ляльок, Львівського театру естрадних мініатюр «І люди, і ляльки», Івано-Франківського академічного обласного театру ляльок ім. Марійки Підгірянки, Хмельницького академічного обласного театру ляльок та нашого театру. Гостями фестивалю став колектив Батумського державного театру ляльок та юного глядача (Грузія), який представив свою варіацію казки «Червона Шапочка» за Ш. Перро.

На фестивалі «І люди, і ляльки», Полтавський академічний обласний театр ляльок представив одну зі своїх найкращих вистав – «Портрет з літаючим годинником. Марк Шагал «Моє життя» – ілюстрації» (О. Дмітрієва за мотивами автобіографічної книги М. Шагала «Моє життя»). Протягом показу вистави глядацька зала ніби була відсутня – жодного звуку. Глядачі, затамувавши подих, спостерігали за кожною сценою вистави та співпереживали, спостерігаючи за кожним етапом складного життєвого шляху видатного митця, ніби це відбувалося зараз, саме тут, вперше.

Артистам полтавського театру ляльок вдалося підкорити не тільки львівського глядача, а й відомих діячів театру ляльок на Україні. Серед всіх вистав, що були представлені на фестивалі, саме вистава полтавців глибоко запала у душу глядацької аудиторії. Після закінчення показу, лунали довгі оплески, які, неначе морські хвилі, переростали у бурхливі овації, накриваючи непідробними та щирими емоціями акторів на сцені. Приємна фестивальна атмосфера, посмішки на обличчях глядачів та обмін досвідом у лялькарській справі стали невід’ємними компонентами І Міжнародного фестивалю театрів ляльок «І люди, і ляльки», за що щиро можна подякувати його організаторам. На фестивалі не було передбачено вручення дипломів по номінаціях, тож усі колективи-учасники отримали дипломи за участь у І Міжнародному фестивалі театрів ляльок «І люди, і ляльки».

Між колективами Львівського театру естрадних мініатюр «І люди, і ляльки» та Полтавського академічного обласного театру ляльок зав’язалися теплі партнерські відносини. Колектив полтавського театру бажає львівським колегам нових творчих здобутків та очікує на нові зустрічі на наступному ІІ-му Міжнародному фестивалі театрів ляльок «І люди, і ляльки».

Популярні сторінки

Важливі посилання