logo tourism

  • афіша Кочубеївскі  скарби.11JPG
  • шар гора
  • Афіша 111
  • Афіша-2222
  • 64761719 2234107123476657 5485113484024741888 n

Гоголівці відкрили свій ювілейний 80-й сезон

. Опубліковано у Оперативна інформація

gogol theatre

30 вересня напередодні Дня музики симфонічний оркестр театру знову зустрівся зі своїми шанувальниками. Цього разу до відкриття концертного сезону музиканти під орудою незмінного художнього керівника — народного артиста України Віталія Скакуна приготували нову програму.

Звучали кращі європейські твори – увертюри Вагнера, Бізе та інших. Друге відділення концерту – презентація сучасно української музики. Вперше полтавські цінителі почули симфонію Станковича у виконанні полтавських оркестрантів та соліста, який вже знаний нашій публіці, Антона Скакуна.
1 жовтня свято продовжив колектив театру, зігравши безсмертний твір, перлину репертуару «Наталка Полтавка». Гоголівці залишилися вірними традиціям, тому й саме такий вибір вистави для початку нового 80-го театрального сезону. До речі, саме полтавською «Наталкою» ще у вересні захоплювалися у чотирьох містах України — Коломиї, Житомирі, Бердичеві та Білій Церкві. Такий гастрольний шлях повернув гоголівцям смак гастрольних поїздок, в яких вони з радістю завойовували увагу незвіданого до цього часу глядача.
На урочистостях з нагоди відкриття виступив головний режисер театру Владислав Шевченко, який розповів про останні здобутки театру та творчі плани на ювілейний сезон. Далі слово було за мистецтвом — «Наталка Полтавка», яку вкотре на аншлазі зіграли полтавські актори.

Ольга Коваленко,
керівник літературно-драматичної
частини Полтавського академічного
обласного музично-драматичного
театру ім.М.В.Гоголя

Джерело: http://teatr-gogolya.pl.ua/novyny/403-gogolivci-vidkrili-svij-juvilejnij-80j-sezon

Популярні сторінки

Важливі посилання