logo tourism

  • афіша Кочубеївскі  скарби.11JPG
  • шар гора
  • афіша БАРВИ

Учасникам Всеукраїнської науково-практичної конференції «Патріотичне виховання у бібліотеці: традиції минулого і сучасного досвіду»

. Опубліковано у Оперативна інформація

     Щиро вітаю організаторів, гостей та учасників Всеукраїнської науково- практичної конференції «Патріотичне виховання у бібліотеці: традиції минулого», яка розпочинає свою роботу на Полтавщині - краю пісень і легенд, краю письменників і поетів, краю мислителів і учених, чиї імена перлами сяють в скарбниці світової мудрості.

       А це: Маруся Чурай, Григорій Сковорода, Іван Котляревський, Микола Гоголь, Микола Лисенко, Олександр Білані і десятки- десятки талановитих і видатних особистостей, які є гордістю не тільки землі Полтавської, але й гідністю України.
       Питання патріотичного виховання підростаючого покоління та формування серед молоді активної громадянської позиції на основі національних і загальнолюдських духовних цінностей - основна мета конференції.
       Переконаний, що саме завдяки Вам відбувається формування нового, духовно збагаченого покоління на засадах любові та поваги до рідної землі, до культурних традицій нашої держави, родини та життя кожної людини.
       Також, засвідчую високу повагу та вдячність керівникам області за сприяння у підготовці та проведенні заходу, підтримку та розвиток бібліотечної справи регіону.
Бажаю усім творчих злетів, невичерпної наснаги та здійснення найзаповітніших задумів.
       Нехай ваша натхненна праця й надалі слугує благородній справі - вихованню підростаючого покоління.
       Міцного здоров’я, щастя та благополуччя Вам і Вашим родинам! Миру нашій рідній землі!

       З повагою

Віце-прем’єр міністр –
Міністр культури України                        В’ячеслав Кириленко

Популярні сторінки

Важливі посилання