• 00201
  • Тел. технічної підтримки "Квиток онлайн" 0504895912, 0674895912
  • Тел. технічної підтримки "Квиток онлайн" 0504895912, 0674895912

Підсумки Відкритого обласного дитячого-юнацького онкурсу академічного сольного співу імені Володимира Путька 2015 року

. Опубліковано у Оперативна інформація

7 листопада 2015 року концертний зал Полтавського музичного училища ім. М.В. Лисенка гостинно приймав талановитих учасників Відкритого обласного дитячо-юнацького конкурсу академічного сольного співу імені Володимира Путька.

Саме сюди щороку «злітаються» з різних куточків Полтавщини дзвінкоголосі «солов’ї» і «жайвори», щоб позмагатися у мистецтві солоспівів. Яскраве творче змагання вже стало справжнім святом класичного вокального мистецтва. За минулі роки у ньому взяли участь більше двохсот вихованців початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів Полтави та області.
Відкритий обласний дитячо-юнацький конкурс академічного сольного співу зібрав юні таланти вже вп’яте. Цього року традиційний вокальний конкурс уславлено ім’ям відомого викладача Полтавського музичного училища імені М.В. Лисенка, лауреата фонду імені Івана Козловського, заслуженого артиста України Володимира Пантелійовича Путька.
Більше тридцяти років свого життя Володимир Пантелійович Путько присвятив служінню академічному вокальному мистецтву. Натхненно виховував у стінах музичного училища молоде покоління співаків.
Серед відомих випускників Майстра – віце-президент Фонду імені І.С. Козловського, заслужений артист України Руслан Кадіров, солістка Полтавського академічного обласного музично-драматичного театру імені М.В. Гоголя, заслужена артистка України Маргарита Томм, викладач Національної музичної академії імені П.І. Чайковського Валентина Яценко-Андрєєва, лауреат всеукраїнських конкурсів, артист Національного академічного театру імені Івана Франка Володимир Збаразький.
Гідно продовжують справу свого Вчителя і молодші його учні – випускники училища, а тепер – студенти консерваторій та музичних академій України: Ангел Георгієв, Володимир Тишков, Анастасія Осінна, Ольга Курило та інші.
У Відкритому обласному дитячо-юнацького конкурсі академічного сольного співу імені Володимира Путька 2015 року виявили бажання взяти участь 41 вихованець початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів міста Полтави та області: Миргорода, Гребінки, Карлівки, В. Багачки, Хорола, Чутового, Кременчука, Кобеляк.
Виконання в обов’язковій програмі творів класичного репертуару, дитячих пісень, обробок українських народних пісень та творів сучасних композиторів дало можливість юним конкурсантам повніше розкрити свої вокальні здібності, проявити музикальність та артистизм, і, долаючи хвилювання, продемонструвати набуті технічні навички.
Піднесено і зворушливо звучали зі сцени концертного залу училища твори В.-А. Моцарта, Р. Шумана, Е. Гріга, О. Аренського, М. Глінки, Ц. Кюї, М. Лисенка, С. Гулака-Артемовського, пісні народів світу та вокальні твори П. Майбороди, О. Білаша, А. Кос-Анатольського, Я. Степового та інших видатних композиторів.
Слід зазначити, що переможці Відкритого обласного дитячо-юнацького конкурсу академічного сольного співу, як правило, стають студентами Полтавського музичного училища ім. М.В. Лисенка, успішно продовжуючи навчання на вокальному відділі.
Тільки цього року поповнили родину лисенківців лауреати конкурсу Тарас Король, Анна Гриценко, Анастасія Квасневська, Андрій Панчишко, Марина Виповсько.
Журі конкурсу, до складу якого увійшли: Ножинова Н.В. – артистка, провідний майстер сцени Полтавського академічного обласного українського музично-драматичного театру ім. М.В. Гоголя, народна артистка України (голова журі); Демченко М.М. – директор Полтавського музичного училища імені М.В. Лисенка, заслужений працівник культури України; Лук’янова Л.Г. – викладач циклової комісії «Спів» Полтавського музичного училища, заслужена артистка України; Бугай О.І. – завідуюча циклової комісії «Спів»; викладачі циклової комісії «Спів» – Нагорний Є. М. та Рубан С.Г., визначили переможців вокального змагання.

Переможцями Відкритого обласного дитячо-юнацького конкурсу академічного сольного співу імені Володимира Путька 2015 року стали:

Молодша вікова категорія (8 – 11 років)

I місце

Мреква Олександра (Карлівська ДМШ)
Викладач – Приложенко Тетяна Вікторівна
Концертмейстер – Мреква Олена Валентинівна

Проваторов Георгій («Мала академія мистецтв» ім. Р. Кириченко, м. Полтава)
Викладач – Михайлова Наталія Володимирівна
Концертмейстер – Желєзняк Аліна Андріївна

II місце

Лазарєв Данило («Мала академія мистецтв» ім. Р. Кириченко, м. Полтава)
Викладач – Михайлова Наталія Володимирівна
Концертмейстер – Желєзняк Аліна Андріївна

Чібішева Марта («Мала академія мистецтв» ім. Р. Кириченко, м. Полтава)
Викладач – Михайлова Наталія Володимирівна
Концертмейстер – Желєзняк Аліна Андріївна

Шишова Юлія (ДМШ № 2 ім. В.П. Шаповаленка, м. Полтава)
Викладач – Іжаченко Наталія Петрівна
Концертмейстер – Голега Тетяна Валеріївна

III місце

Білоусов Олександр – Великобагачанська ДМШ ім. Ф.Д. Кушнерика
Викладач – Серьожкіна Антоніна Олексіївна
Концертмейстер – Серьожкіна Марина Григорівна

Зінченко Ольга (ДМШ № 1 ім. П.І. Майбороди, м. Полтава)
Викладач – Шевченко Юлія Вікторівна
Концертмейстер – Смирна Альона Сергіївна

Горбунова Анастасія – («Мала академія мистецтв» ім. Р. Кириченко, м. Полтава)
Викладач – Михайлова Наталія Володимирівна
Концертмейстер – Желєзняк Аліна Андріївна

Дипломанти конкурсу (IV місце)

Федоренко Вікторія (Кобеляцька ДМШ)
Викладач – Сабірова Ольга Михайлівна
Концертмейстер – Татарко Вікторія Михайлівна

Сватенко Ірина (ДМШ № 2 ім. В.П. Шаповаленка, м. Полтава)
Викладач – Кондратьєва Наталія Володимирівна
Концертмейстер – Діденко Марина Євгеніївна

Худякова Анна («Мала академія мистецтв» ім. Р. Кириченко, м. Полтава)
Викладач – Лаптєва Вікторія Юріївна
Концертмейстер – Полторапавлова Марина Вікторівна

Середня вікова категорія (12 – 15 років)

I місце

Курило Богдан (Кременчуцька ДМШ № 2)
Викладач – Буряк Оксана Юріївна
Концертмейстер – Бражник Неля Євгеніївна

II місце

Гостра Єлизавета (Миргородська ДМШ ім. А. П. Коломійця)
Викладач – Коваленко Світлана Ігорівна
Концертмейстер – Зінченко Оксана Григорівна

Карнаух Софія («Мала академія мистецтв» ім. Р. Кириченко, м. Полтава)
Викладач – Михайлова Наталія Володимирівна
Концертмейстер – Желєзняк Аліна Андріївна

III місце

Закладной Віталій (ДМШ № 2 ім. В.П. Шаповаленка, м. Полтава)
Викладач – Петрова Тетяна Миколаївна
Концертмейстер – Діденко Марина Євгеніївна

Мадяр Августина (Гребінківська ДМШ)
Викладач – Гринь Наталія Олексіївна
Концертмейстер – Король Дар’я Олександрівна

Дементєєва Юлія (Кременчуцька ДМШ № 2)
Викладач – Бондар Лариса Віталіївна
Концертмейстер – Ковальчук Оксана Геннадіївна

Дипломанти конкурсу (IV місце)

Ладіна Ольга (Чутівська ДМШ)
Викладач – Лазоренко Юлія Вікторівна
Концертмейстер – Гогохія Світлана Славіївна

Якимчук Світлана (Кременчуцька ДМШ № 2)
Викладач – Буряк Оксана Юріївна
Концертмейстер – Бражник Неля Євгеніївна

Старша вікова категорія (16 – 18 років)

I місце

Вельбой Анна (Гребінківська ДМШ)
Викладач – Гринь Наталія Олексіївна
Концертмейстер – Король Дар’я Олександрівна

Популярні сторінки

Важливі посилання