logo tourism

  • афіша Кочубеївскі  скарби.11JPG
  • шар гора
  • афіша БАРВИ

Незабутня мистецька подія

. Опубліковано у Оперативна інформація

00001

Яскравим музичним калейдоскопом у кіноконцертному залі «Дружба» міста Гадяч було представлено концертну програму симфонічного оркестру Полтавського академічного музично-драматичного театру ім. М.В. Гоголя під орудою народного артиста України Віталія Скакуна.

Концерт відбувся 6 листопада, у переддень Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва – саме цьому святу і було приурочено творчу зустріч.

Більша частина переповненого залу – студенти, викладачі і працівники Гадяцького училища культури ім. І.П. Котляревського, а концерт – мистецький дарунок колективу училища від музикантів та Управління культури Полтавської обласної державної адміністрації у рік 80-ліття від дня заснування цього шанованого навчального закладу та 60-ліття його діяльності на Полтавщині, у Гадячі.

Невипадковим був приїзд до Гадяча саме Полтавського симфонічного оркестру, адже Віталій Скакун – випускник училища, тому це був також і його особистий дарунок своїй alma-mater. Концертна програма складалася з творів українських композиторів, класичної, романтичної музики, музики з відомих у всьому світі кінофільмів, оперет. Затамувавши подих, слухала публіка спів солісток Полтавського академічного музично-драматичного театру ім. М. Гоголя Лідії Кретової та Вікторії Ягодки. «Мелодія» Мирослава Скорика, «Чардаш» Вітторіо Монті дивовижно і довершено зазвучали у виступі соліста оркестру, скрипаля, народного артиста України Юрія Кириченка – музиканта, який нещодавно переїхав до Полтави з Луганська.
Після виконання кожного твору у залі звучали вигуки «браво», артисти отримували квіти, а на завершення концерту зал стоячи аплодував музикантам та їх керівникові – випускнику Гадяцького училища культури ім. І.П. Котляревського – яскравому диригенту, народному артисту України Віталію Скакуну!

Директор Гадяцького училища культури
ім. І.П. Котляревського,
заслужений працівник культури України
А.М. Насменчук

Популярні сторінки

Важливі посилання