logo tourism

 • афіша Кочубеївскі скарби.11JPG
 • 25 квітня
   
   
 • укргрузфест2019jpg
 • кабачок 2019 1
 • 5 конкурсів Гадяч
 • Афіша 24

День пам'яток історії та культури

. Опубліковано у Привітання

000073

Сердечно вітаємо усіх працівників пам’яткоохоронної сфери з професійним святом – Днем пам’яток історії та культури України та Міжнародним днем пам’яток і визначних місць!
Щиро дякуємо Вам за величезну роботу по вивченню, захисту і популяризації культурної спадщини народу України. Це надзвичайно важлива для країни місія, яку ви з честю виконуєте.
Унікальні культурні надбання, які тисячі років створювалися на території України попередніми поколіннями, є невід’ємною складовою спадщини всього людства. Зберегти і примножити ці скарби, зробити їх доступними для людей є обов’язком української держави і суспільства. Саме тому підтримка музейної справи і пам’яткоохоронної діяльності є одним з пріоритетів Міжнародного благодійного фонду.
Бажаємо вам міцного здоров’я, щастя, натхнення і професійних успіхів. 

З повагою Департамент культури і туризму Полтавської обласної державної адміністрації.

Вітаємо з Міжнародним днем театру!

. Опубліковано у Привітання

teatr2019

 

27 березня відзначають своє професійне свято всі працівники театру, а разом з ними мільйони небайдужих глядачів. День театру щорічно відзначають в усьому світі з 1961 року після відповідного рішення на IX конгресі Міжнародного інституту театру при ЮНЕСКО.

Вітаємо з Всеукраїнським днем працівників культури та майстрів народного мистецтва!

. Опубліковано у Привітання

kvity2018

Всіх працівників сфери культури, майстрів народного мистецтва, ветеранів праці сфери культури області  сердечно вітаємо із професійним святом – Всеукраїнським днем працівників культури та майстрів народного мистецтва!

Опираючись на культурну спадщину сотень поколінь людського роду, Ви збагачуєте культуру своїми знаннями, творчістю, новими відкриттями, досвідом, навичками і вміннями.

Ваші здобутки у галузі культури Полтавщини  стають надбанням української держави, оцінюються як національний внесок у європейський і світовий культурний процес.

Бажаємо Вам творчої наснаги, наполегливості, міцного здоров’я, оптимізму,  віри у щасливе майбутнє рідного народу і нашої держави!

Колектив Департаменту культури і туризму
Полтавської обласної державної адміністрації

Сердечні вітання з Днем працівників освіти!

. Опубліковано у Привітання

osvita2018

Щиро і радо вітаємо з Днем вчителя викладачів Полтавського музичного училища ім. М.В. Лисенка, Гадяцького коледжу культури і мистецтв ім. І.П. Котляревського, вчителів мистецьких шкіл області, які присвятили своє життя прекрасному мистецтву, та вчать відчувати красу своїх юних вихованців.
Отримання знань та умінь – невід’ємна частка життя кожної людини і саме завдяки вашій самовіданній праці народжується когорта молодих, всебічно розвинених професіоналів, яким розбудовувати і звеличувати нашу країну у майбутньому. Ви заслуговуєте на найвищу пошану та вдячність, так як робите усе для того, щоб підростаюче покоління стало духовно наповненим, естетично обізнаним, інтелігентним та інтелектуально розвиненим.
Віддаючи всі свої сили та наснагу мистецькій педагогіці, ви відкриваєте молодим талантам чарівний світ високих шедеврів, сповнений чистих почуттів. Запорукою цього є знання досвідчених майстрів і невгамовна енергія молоді.
Щира вдячність вам за те, що ви з любов’ю ставитесь до праці, даруєте знання своїм учням.
Бажаємо вам, шановні освітяни, натхнення, професійно-творчих успіхів і нових досягнень на викладацькій ниві, здоров'я, радості та плідної діяльності на довгі роки! Нехай здійсняться всі ваші життєві плани та сміливі мрії, а кожен день вашого життя буде сповнений світлим щастям, яке надихає до життєвих перемог ваших вихованців-послідовників.

1 ЖОВТНЯ - МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ МУЗИКИ!

. Опубліковано у Привітання

musicday2018

Шановні працівники культурно-мистецьких закладів та шанувальники музичного мистецтва!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Міжнародного дня музики!

Музика – одна з прекрасних граней духовного життя людства. Музика – найщиріше мистецтво, яке дає змогу висловити різноманітні почуття, дарує дивовижні емоції та радість. Музична мелодія, що звучить, здатна виразити найтонші рухи душі, непідвладні слову. Споконвічно люди живилися натхненням і силою, світлими сподіваннями та чистими прагненнями з цього невичерпного джерела. З плином часу змінюються музичні напрямки й естетичні смаки, але музика залишається вічною, щодня наповнюючи радісним звучанням життя кожної людини.
Тож у Міжнародний день музики вітаємо усіх тих, чия професійна діяльність невід’ємно пов’язана з музикою, всіх тих, хто шанує музику, любить музику, слухає музику та створює її!

Особливо адресуємо вітання та сердечно зичимо міцного здоров'я, родинного затишку, щастя у сім’ях, миру й добра майстрам музичного мистецтва Полтавської обласної філармонії, яка розпочинає свій ювілейний 75-річний концертний сезон, Полтавського симфонічного оркестру, котрий впевнено торує самостійний творчий шлях, та всім тим, хто присвятив своє життя музиці, став професійним композитором, музикантом, виконавцем, натхненно працюючи у закладах мистецтва області – професійних та аматорських колективах і творчих спілках.
Бажаємо діячам музичного мистецтва втілення у життя усіх творчих планів, невичерпного натхнення та підкорення нових творчих вершин задля подальшого збагачення духовної скарбниці Полтавського краю!

30 ВЕРЕСНЯ – ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ДЕНЬ БІБЛІОТЕК!

. Опубліковано у Привітання

bibl2018

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек. Це свято свідчить про глибоку повагу народу до своєї духовної спадщини, освіти, науки і культури, а також про визнання історичної ролі бібліотеки в житті суспільства.

Бажаємо вам, шановні бібліотекарі, творчої наснаги, міцного здоров'я, натхнення, радості, щастя, добра і нових успіхів у вашій благородній просвітницькій справі.

Популярні сторінки

Останні сторінки

Важливі посилання