logo tourism

  • афіша Кочубеївскі  скарби.11JPG
  • 100819

Про проведення обласного міжвузівського мистецького фестивалю-конкурсу «Студентська весна - 2015» студентських колективів навчальних закладів мм. Хорол, Миргород та Миргородського району

. Опубліковано у Студентська весна

image00002

25 березня ц.р. на сцені Хорольського агропромислового коледжу Полтавської державної аграрної академії відкрито популярний серед студентської молоді Полтавщини – обласний міжвузівський мистецький фестиваль-конкурс «Студентська весна - 2015».

За роки свого існування у фестивальних заходах взяли участь 4325 колективів, окремих виконавців, понад 23 тисячі учасників, 18-ти кращим колективам присвоєні почесні звання «народний» та «зразковий аматорський колектив».
З мистецькими дарунками до хорольських студентів приїхали їх друзі – студенти Миргородського художньо-промислового коледжу імені М.В. Гоголя Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка та Хомутецького ветеринарно-зоотехнічного технікуму Полтавської державної аграрної академії.
Концертні програми названих навчальних закладів позначені високим патріотизмом, любов'ю до Батьківщини, рідного дому, гордістю за незламний український народ, болю за тих, хто не повернувся зі Сходу і святою вірою у щасливе майбутнє України.
Як правило, концертні номери на цю тематику супроводжувалися хвилюючими кадрами документального кіно з Майдану, Сходу України, домівок, де не дочекались своїх синів... Особливо зворушливо прозвучала пісня «Небесну сотню, Господи, прийми» Павла Табакова на вірші Василя Фесюка у виконанні Олександра Юхименка, вірш Лідії Науменко «Я тебе, мій милий, дочекаюсь», який прочитала Вікторія Козуб, твір «Нам є що захищати» Володимира Домашинського на вірші Вадима Крищенка, яку заспівали учасники народного аматорського ансамблю народної пісні і музики «Хорольські козаки» Хорольського агропромислового коледжу ПДАА. Як і в попередні роки, цей навчальний заклад підтвердив свій високий статус – лідера фестивалю-конкурсу, адже крім названих – тут понад десять років успішно працює хореографічний колектив «Любисток», якому в 2007 році присвоєне почесне звання «народний аматорський колектив», чудовий співак, один з кращих вокалістів нашого краю – Тарас Король та інші провідні колективи.

image00001image00003image00004image00005image00006image00007image00008
Студенти-миргородці також порадували глядачів та журі своїми виступами. Кращі з них – читець – Олена Помінова та солістка Вікторія Мелашенко, а також ведуча програми Олександра Литвин з художньо-промислового коледжу імені М.В.Гоголя ПНТУ імені Юрія Кондратюка, Ігор Бут та Галина Козак, що представляли Хомутецький ветеринарно-зоотехнічний технікум ПДАА.
Перші концертні програми обласного міжвузівського мистецького фестивалю-конкурсу «Студентська весна - 2015» в черговий раз довели, що наша молодь не тільки добре навчається, а й доцільно і змістовно проводить свій вільний час, даруючи нам, глядачам, справжнє задоволення зустрічі з мистецтвом.
На черзі – 27 березня – виступи творчих колективів навчальних закладів обласного центру.

Популярні сторінки

Останні сторінки

Важливі посилання