Previous Next

«Санаторно-курортний потенціал Полтавщини: стан та перспективи розвитку»

Санаторно-курортний потенціал Полтавщини представлений 12 санаторіями, державної та приватної форм власності. На сучасному етапі роль санаторно-курортних закладів значно зростає у зв’язку із необхідністю оздоровлення великої кількості населення, яке потрапило під вплив різноманітних негативних факторів. 

Відповідно до Обласної програми розвитку туризму і курортів на 2016-2020 роки, Річного плану роботи Департаменту культури і туризму облдержадміністрації на 2019 рік, з метою популяризації санаторно-курортного потенціалу області, активізації розвитку внутрішнього та в’їзного туризму, ділових та партнерських відносин, обмін досвідом та презентації можливих напрямків лікування та оздоровлення, 27 листопада 2019 року проведено одноденний Workshop на тему: «Санаторно-курортний потенціал Полтавщини: стан та перспективи розвитку», на базі ПрАТ «Миргородкурорт», з нагоди Міжнародного дня толерантності.

До участі у заході запрошені представники провідних санаторно-курортних закладів області, органів державної та місцевої влади, маркетингових агентств, вищі навчальні заклади та засоби масової інформації.

Програма заходу включала: презентацію санаторно-курортного потенціалу Полтавщина, на прикладі діяльності Медичного центру «Нові Санжари» Національної гвардії України та ПрАТ «Миргородкурорт»; питання щодо сучасних екологічних аспектів розвитку туризму; можливості презентації туристичного продукту на сучасних інформаційних платформах.

Учасники Workshop мали змогу ознайомитися із досвідом співпраці музейних та санаторно-курортних закладів, на прикладі Літературно-меморіального музею  Д. Гурамішвілі, Миргородського краєзнавчого музею та ПрАТ «Миргородкурорт», між якими укладено угоду про співпрацю у сфері надання екскурсійних послуг відпочиваючим.


Друк   E-mail