У Полтаві із професійним святом привітали держслужбовців.

23 червня в Україні відзначають День державної служби. У цей день у приміщенні Полтавської обласної державної адміністрації грамотами та подяками нагородили кращих представників галузі.

Цього дня державні службовці отримали привітання із професійним святом від голови Полтавської обласної державної адміністрації Олега Синєгубова, депутата обласної ради Руслана Рогова та заступника начальника Міжрегіонального управління Національного агентства України з питань державної служби у Полтавській та Кіровоградській областях Артема Тімощука.

 «Від ваших щоденних дій залежить і довіра до влади і розбудова нашої країни. Всі зміни, які нині відбуваються відповідно до програм Президента та Уряду,  мають реалізовуватися. Від наших із вами злагоджених дій залежить успіх України. Хочу побажати наснаги, не зупинятись на тому що ви досягли, завжди самовдосконалюватись, вчитись. Правильно ставити цілі і їх досягати»,- сказав Олег Синєгубов.

«Ваша праця з одного боку дає вам багато повноважень, а з іншого на вас лежить велика відповідальність. В житті кожного держслужбовця головне  – відповідальність. Разом ми зможемо досягти головної цілі- зробити Україну кращою»,- зазначив Руслан Рогов.

Грамоти та подяки Полтавської ОДА та Полтавської обласної ради, серед інших, отримали:

-головний спеціаліст відділу соціокультурного розвитку управління культури, мистецтв, національностей і релігій та планування Департаменту культури і туризму Полтавської обласної державної адміністрації Тетяна Копотун:

-заступник директора- начальник управління розвитку туризму, музейної справи та охорони культурної спадщини Департаменту культури і туризму Полтавської обласної державної адміністрації Інна Шерстюк;

- тимчасово виконувач обов’язків директора Департаменту культури і туризму Полтавської обласної державної адміністрації Ірина Удовиченко.


Друк   E-mail