Previous Next

До уваги онлайн-марафону «Смачна Полтавщина»

05.08.2020
10 год
Google meet

05 серпня 2020 року на базі Департаменту культури і туризму Полтавської обласної державної адміністрації буде проводитися онлайн-марафон «Смачна Полтавщина».


Головна мета проєкту - об’єднати презенторів гастрономічних особливостей Полтавщини та надавачів туристичних послуг України. Протягом онлайн-марафону відбувається презентація гастрономічних магнітів регіону, майстер-класи по їх виготовленню, тощо.
Актуальним моментом заходу є відкриття мало відомих надавачів послуг з гастрономії широкому туристичному загалові. Разом з тим важливим є те, що даний захід об’єднав різнопрофільні смаколики нашого регіону – від галушки до вергунів. Це дозволить створити цілий ряд нових гастрономічних маршрутів на Полтавщині, адже крім вже сформованих гастрономічних брендів, надавачі таких послуг є власниками або представниками садиб або інших об’єктів для показу туристам.
Після онлайн марафону відео матеріали будуть локалізовані та створений окремий медійний продукт, що буде надісланий усім туристичним організаціям для подальшої реклами такої продукції.
Запрошуємо усіх бажаючих долучитися до головного гастрономічного заходу Полтавщини 2020 за посиланням meet.google.com/ash-prqy-xwe.
Початок о 10 годині.


Надрукувати   E-mail