Previous Next

На Полтавщині з’являться сенсорні інформаційні кіоски.

   20 жовтня 2020 року у приміщенні Полтавської обласної державної адміністрації обговорили реалізацію проекту створення єдиного реєстру туристичних об’єктів та локацій області.
Участь у засідання взяли заступник голови Полтавської ОДА Катерина Рижеченко, заступник голови Полтавської ОДА з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Богдан Бабіч, т.в.о. директор Департаменту культури й туризму Полтавської ОДА Ірина Удовиченко, заступник директора Департаменту - начальник управління розвитку туризму, музейної справи та охорони культурної спадщини Інна Шерстюк.
   В рамках засідання обговорили створення віртуального інформаційно-туристичного центру на Полтавщині. Він передбачає встановлення 15 сенсорних інформаційних кіосків.
«З них турист чи житель міста зможе дізнатися актуальні анонси різних культурних подій, концертів та вистав. Також вони будуть наповнені усією необхідною для гостей міста інформацією про інфраструктуру, заклади розміщення і харчування, зелені садиби та пам’ятки архітектури. У них можна буде знайти й довідку про туристичні агенції, які реалізують туристичні маршрути та екскурсії», – сказала Катерина Рижеченко.
   «Сьогодні ми обговорили забезпечення належної якісної технічної підтримки та обслуговування сенсорних кіосків, які планується установити на території Полтавської області. На сьогодні ще триває робота по уточненню місць розташування, для зручності туристів та відвідувачів нашої області, для можливості розширення їх інтерфейсу і для забезпечення більш швидкої мобільної роботи департаменту, об’єктів і суб’єктів туристичної сфери, для розширення і максимальної комфортності наших туристів»,- зазначила Інна Шерстюк.
Виготовлення та встановлення інформаційних кіосків, технічну підтримку здійснюватиме переможці тендерних закупівель ТОВ «Регіонкомунсервіс».
Перші 4 об’єкти мають з’явитися в регіоні в листопаді.

https://t.me/poltavaculture 


Надрукувати   E-mail