Previous Next

Vodafone та Полтавська ОДА запустили спільні онлайн маршрути для малолюдних та безпечних подорожей

Vodafone розширив мапу сільських туристичних маршрутів Village Routes в рамках власного соціального проекту Find&Follow. Спільно з Полтавською обласною державною адміністрацією було створено 3 нові маршрути Полтавщиною. Невдовзі планується розширення переліку туристичних локацій області.

Маршрути Village Routes розраховані на 1-2 дні. Кожен маршрут містить детальний опис локацій, контактну інформацію, геолокацію кожного об’єкта, поради щодо додаткових екскурсій, харчування, проживання. Це допомагає туристу швидко та легко орієнтуватись в нових умовах та приймати рішення, а також ретельно планувати подорож. Пропозиції щодо турів будуть цікавими як для тих, хто лише починає досліджувати Україну, так і для досвідчених туристів, які шукають нових вражень. Детальніше – на сайті проекту https://findandfollow.com.ua.

Напрямок Village Tours створено також для того, щоб запропонувати українцям малолюдні безпечні подорожі сільською місцевістю, адже у даний час потрібно якомога відповідальніше ставитись до нових правил поведінки у зв’язку з поширенням COVID-19.

За даними Big Data аналітики від Vodafone за протягом місяця Полтавську область відвідує понад 545 тисяч гостей*. Найпопулярнішими за відвідуваністю містами на Полтавщині є Полтава, Миргород, Пирятин, Хорол та Лубни. А у ТОП-5 серед сіл та селищ увійшли смт Чорнухи, село Бутенки, Вільшанка, Залізничне та Терешки.

«Розвиток внутрішнього туризму України, як ніколи, актуальний в умовах пандемії. Полтавщині важливо бути конкурентоспроможним регіоном на внутрішньому туристичному ринку. Саме тому співпраця з Vodafone Україна у рамках проєкту Find&Follow: Village Routes допоможе Полтавщині по-новому заявити про себе, як туристичну дестинацію. Важливо, що наш спільний проєкт розкриває потенціал невеличких містечок та сіл регіону, адже багато автентичних речей у розрізі туризму розташовані саме подалі від міської метушні: серце українського гончарства - Опішне, батьківщина Миколи Гоголя – однойменне село Гоголеве з унікальним музеєм-заповідником чи містечко гномів Country Land у с. Чечелеве. Місцеві виробники, на кшталт равликової ферми чи етномузею, де навчать готувати славнозвісні полтавські галушки, створюють для туристів особливий шарм, який не зустрінеш у жодному іншому регіоні. Маю надію, цей проєкт стане початком серії онлайн маршрутів, які складуть віртуальну мапу Полтавщини під брендом Find&Follow: Village Routes», – зазначила заступник голови Полтавської облдержадміністрації Катерина Рижеченко.

«Завдяки розширенню 4G покриття на сільську місцевість нам вдалось запропонувати туристам нові напрямки подорожей. А це дуже важливо саме зараз, як для створення умов для безпечного та малолюдного туризму в умовах епідемії COVID-19, так і для підтримки підприємницької діяльності в сільській місцевості. Ми відкриті до співпраці з обласними адміністраціями, представниками туристичної галузі, мандрівниками, які готові поділитися досвідом подорожей Україною. Дякую Полтавській обласній адміністрації за співпрацю та ініціативність», – додала генеральний директор Vodafone Україна Ольга Устинова.

Щотижня перелік маршрутів у кожній з областей доповнюється. Vodafone розширює географію туристичних локацій відповідно до розгортання 4G (LTE 900 МГц) мережі саме у сільській місцевості. Адже розвиток інформаційної інфраструктури істотно впливає на покращення туристичної привабливості регіону.


Надрукувати   E-mail