21 лютого о 15.00 у Полтавській обласній бібліотеці для дітей ім. Панаса Мирного (вул. Небесної Сотні, 17, м. Полтава) відбудеться круглий стіл "Сучасна шведська література для дітей"

Організатори заходу – Полтавська обласна бібліотека для дітей                       ім. Панаса Мирного за сприяння Посольства Швеції в Україні.

До участі у творчому зібранні запрошені представники Посольства Швеції в Україні, Департаменту культури і туризму Полтавської облдержадміністрації, керівники структурних підрозділів сфери культури райдержадміністрацій та міськвиконкомів, об’єднаних територіальних громад, громадськості, дитячі письменники, видавці Полтавщини, соціальні партнери, бібліотечні працівники, педагоги, батьки.

Круглий стіл відбудеться за результатами експонування у Полтавській обласній бібліотеці для дітей виставки "Тут ростуть діти" та знайомства із сучасними дитячими шведськими книжками. Шведська мандрівна виставка "Where Children Grow" ("Тут ростуть діти") знайомить читачів із сучасними шведськими письменниками, організована за сприяння представництва посольства Швеції в Україні. На сучасних roll-up стендах розміщено інформацію про письменників та ілюстраторів, які вносять інновації як у мотиви, так і у візуальне оформлення книжок, прагнуть передати світові культурне розмаїття сучасного шведського суспільства.

Під час круглого столу буде обговорено коло проблем та тем, які піднімає шведська література для дітей. Це теми, які дорослі можуть вважати передчасними для дітей: про самотність і смерть, злість і заздрість, про психологічні та фізіологічні зміни організму людини в підлітковому віці. місце дитини в житті суспільства, її право бути не такою як всі тощо.  

Круглий стіл надасть змогу ознайомити більш широке коло людей, причетних до виховання та дитячого читання, із сучасною шведською літературою, сприятиме міжнародному обміну досвідом з популяризації книги. 

 

 

Координатор заходу: Митрофанова Лариса Іванівна, директор Полтавської обласної бібліотеки для дітей ім. Панаса Мирного. Контакти: (0532) 60-71-15, (097) 047-88-10, (050) 304-47-83


Друк   E-mail