logo tourism

  • афіша Кочубеївскі  скарби.11JPG
  • шар гора
  • Афіша 111
  • Афіша-2222
  • 64761719 2234107123476657 5485113484024741888 n

Проведено розширене засідання колегії Департаменту культури і туризму Полтавської обласної державної адміністрації

. Опубліковано у Звіти про роботу

23 жовтня 2018 року у Музеї історії Полтавської битви державного історико-культурного заповідника «Поле Полтавської битви» провели розширене засідання колегії Департаменту культури і туризму Полтавської обласної державної адміністрації.
Участь у засіданні взяли керівники всіх структурних підрозділів департаменту й керівники відділів культури з 19 районів.
Привітав учасників та побажав плідної праці заступник голови Полтавської обласної державної адміністрації Микола Білокінь.

Серед учасників колегії директор Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації Вікторія Пилипенко, голова Громадська рада при Полтавській облдержадміністрації Володимир Голуб.Розпочала засідання та представила склад колегії директор Департаменту культури і туризму Валентина Вождаєнко.
Під час колегії присутні обговорили розвиток туристичного потенціалу Полтавщини, проблеми та перспективи.
Розглянули такі питання:
-«Стратегія розвитку туризму. Кобеляцький, Козельщинський, Новосанжарський, Решетилівський райони».
Федорченко Ліля Вікторівна - начальник відділу розвитку туризму і музейної справи управління розвитку туризму, музейної справи та охорони культурної спадщини Департаменту культури і туризму облдержадміністрації;

Глєбова Алла Олександрівна - кандидат економічних наук, доцент кафедри туризму та адміністрування Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка.

-«Можливості залучення міжнародної технічної допомоги. Грантові програми у сфері культури і туризму». Долженко Марія Віталіївна - начальник управління інвестиційної політики, зовнішньоекономічної діяльності та міжнародного співробітництва Департаменту економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій Полтавської обласної державної адміністрації;
Федорченко Ліля Вікторівна - начальник відділу розвитку туризму і музейної справи управління розвитку туризму, музейної справи та охорони культурної спадщини Департаменту культури і туризму облдержадміністрації;

Влезько Надія Володимирівна – заступник директора з наукової роботи Полтавської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І.П. Котляревського.
-«Проблемні питання охорони культурної спадщини». Старолат Олеся Олександрівна – начальник відділу охорони культурної спадщини управління розвитку туризму, музейної справи та охорони культурної спадщини Департаменту культури і туризму облдержадміністрації.

-«Залучення коштів фонду розвитку територій області на потреби закладів культури». Кравченко Наталія Вікторівна – начальник відділу з охорони праці і пожежної безпеки та технічного нагляду за станом будівель і споруд в галузі культури ОЦНТ і КОР.

-«Медичне страхування». Заславець Яна Анатоліївна - спеціаліст по роботі з VIP клієнтами акціонерної страхової компанії «ІНГО Україна».

Також в рамках засідання відбувся тренінг «Професійне вигорання: причини виникнення та механізми запобігання» від практикуючого психолога, кандидата психологічних наук Анжеліки Яценко.
По завершенню колегії для учасників провели екскурсію «Інформаційна війна царя Петра I проти гетьмана України Івана Мазепи:мовою фактів та експонатів» - ознайомлення з експозицією та кращими зразками музейного зібрання державного історико-культурного заповідника «Поле Полтавської битви»

Популярні сторінки

Важливі посилання