logo tourism

  • афіша Кочубеївскі  скарби.11JPG
  • 100819

Звіт директора Гадяцького коледжу культури і мистецтв ім. І.П. Котляревського про результати фінансово-господарської діяльності за 2018 рік

. Опубліковано у Звіти про роботу

23 січня 2019 року відбулися збори колективу Гадяцького коледжу культури і мистецтв ім. І.П. Котляревського – педагогічних, адміністративно-технічних працівників, делегатів від студентства, на яких було заслухано звіт керівника навчального закладу Анатолія Насменчука про результати фінансово-господарської діяльності за 2018 рік.

У доповіді, що доповнювалася наочними матеріалами комп’ютерної презентації, було представлено звітну інформацію про усі аспекти фінансово-господарської діяльності навчального закладу за минулий рік. Керівник закладу вищої освіти звітувався про виконання колективного договору між директором коледжу і трудовим колективом: виплату заробітної платні, передбачених законодавством виплат доплат і надбавок викладачам та працівникам, забезпечення охорони праці, створення умов для виконання службових обов’язків педпрацівниками та навчання студентів, підвищення кваліфікації викладачів, працівників тощо.
З увагою студенти та викладачі сприймали інформацію про порядок і умови виплати стипендії, соціальних виплат студентам, що мають статус сиріт, осіб з інвалідністю та інш.
Забезпечення належних санітарно-технічних норм у навчальних і спортивних приміщеннях, гуртожитку, матеріально-технічне забезпечення навчального процесу, практичної діяльності студентів, комп’ютеризація та сучасне технічне забезпечення навчального процесу, пошиття нових сценічних костюмів – ось коло питань, які вирішувалися упродовж минулого року директором у тісній співпраці з Департаментом культури і туризму Полтавської облдержадміністрації. А.М. Насменчуком було представлено повний перелік витрачених коштів, наданих обласним та державним бюджетом за звітний період, та зазначено, що фінансування витрат на матеріально-технічне забезпечення навчального процесу 2018 року зросло удвічі.
Також представлено звіт про додаткові надходження від провадження статутної діяльності навчального закладу (спеціальні кошти), які у 2018 році перевищили планові показники на 42% та були витрачені на потреби коледжу.
Заслухавши звіт, учасники зборів у своїх виступах висловили пропозиції щодо питань з покращення матеріально-технічного забезпечення навчального закладу та дали позитивну оцінку результатів фінансово-господарської діяльності Анатолія Насменчука у 2018 році.

Популярні сторінки

Останні сторінки

Важливі посилання