logo tourism

  • афіша Кочубеївскі  скарби.11JPG
  • 100819

Гоголь всьоме запрошує на гостини

. Опубліковано у «В гостях у Гоголя - 2015»

У інформагенції «Новини Полтавщини» відбулася прес-конференція з нагоди Міжнародного дня театру та відкриття 7-го відкритого регіонального фестивалю театрального мистецтва «В гостях у Гоголя». Чим цікавий буде цьогорічний фестиваль і які театральні колективи завітають цього разу до Полтави, розкажуть наші кореспонденти.

Традиційний фестиваль театрального мистецтва «В гостях у Гоголя» розпочнеться 1 квітня, у день народження класика і триватиме 7 днів. Для Полтави це важлива, знакова подія – говорить начальник управління культури облдержадміністрації Генадій Фасій, а тому готувалися до нього ретельно, враховуючи досвід останніх років.

Фестиваль «В гостях у Гоголя» започаткований ще 2003 року. Ідея об'єднати театральні колективи та популяризувати кращі твори світової драматургії, належить колишньому директору Полтавського обласного театру імені Гоголя , заслуженому працівнику культури Євгену Колганову.

Цього разу серед учасників фестивалю 10 театральних колективів із різних куточків України – із Дніпродзержинська, Ніжина, Кіровограда, Києва , Білої Церкви та інших міст. Репертуар – різножанровий, це і драматургічні вистави, поєднані з літературно-музичними композиціями, і пластичні шоу. Глядачі побачать «Сорочинський ярмарок» і «Ніч перед Різдвом», «Вій» і «Мертві душі» та інші вистави за творами Миколи Гоголя . Відкриє ж фестиваль – прем'єра «Ревізор» у виконанні артистів Полтавського театру імені Гоголя . Для гостей же господарі сцени уже приготували пам'ятні статуетки із барель'єфом письменника. Як планують організатори , це стане традиційною відзнакою на цьому фестивалі.

Організатори запрошують на фестивальні перегляди насамперед молодь, студентів , школярів, учнів професійно-технічних училищ. А ще бійців, які повертаються додому на ротацію та відпочинок із зони АТО.

Джерело: Обласна Державна Телерадіокомпанія "Лтава"

Популярні сторінки

Останні сторінки

Важливі посилання