logo tourism

 • афіша Кочубеївскі скарби.11JPG
 • 25 квітня
   
   
 • укргрузфест2019jpg
 • кабачок 2019 1
 • 5 конкурсів Гадяч
 • Афіша 24

Новини Полтавщини: Полтавська ОДА ініціює оголошення наступного року роком Василя Симоненка

. Опубліковано у Василю Симоненку - 80

Сьогодні у Полтавській обласній державній адміністрації відбулося засідання організаційного комітету з підготовки та відзначення в області 80-річчя від дня народження Василя Симоненка.

«Організаційний комітет виносить на розгляд сесії Полтавської обласної ради пропозицію прийняти рішення та оголосити наступний рік роком Василя Симоненка, оскільки у 2015 році відзначається 80-річний ювілей з дня народження поета», – сказав заступник голови - керівник апарату Полтавської облдержадміністрації Роман Чабановський.

На засіданні робочої групи обговорили комплекс заходів щодо вшанування ювілею. Серед них: святкові концерти та покладання квітів до пам’ятника Симоненку в с. Бієвці та у музеї с. Тарандинці Лубенського району, конкурси читців, Всеукраїнська науково-практична конференція. Також у навчальних закладах Полтавщини заплановані тематичні уроки, лекції, виховні години. У бібліотеках області організують виставки-огляди літератури, присвячені творчій діяльності Симоненка.

«Ми плануємо залучити до відзначення ювілею не лише Полтавську, а й Черкаську область. Також хочемо відзначити цю дату на найвищому державному рівні. Є чинна Постанова Верховної ради від 21 травня 2013 року «Про відзначення 80-річчя з дня народження Василя Симоненка», – додав Роман Чабановський.

Популярні сторінки

Важливі посилання