logo tourism

  • афіша Кочубеївскі  скарби.11JPG
  • шар гора
  • Афіша 111
  • Афіша-2222
  • 64761719 2234107123476657 5485113484024741888 n

Відбудеться тренінг «Маніпуляції в ЗМІ та як їм протистояти»

. Опубліковано у Анонси заходів

00124

24 грудня о 10.00 у Полтавській обласній бібліотеці для юнацтва ім. О. Гончара (Енгельса, 25-а) в рамках тренінгового центру "Генезис" відбудеться тренінг «Маніпуляції в ЗМІ та як їм протистояти». Тренінг є результатом співробітництва між трьома організаціями: Академія Української преси, StopFake та IREX і проводиться в рамках Проекту «Програма медіаграмотності громадян» за підтримки Міністерства іноземних справ та міжнародної торгівлі Канади.

Мета тренінгу – дати базові знання та навички в сфері медіа, ознайомити громадян з найбільш поширеними видами маніпуляцій і пропаганди, а також наділити їх базовими інструментами перевірки інформації та критичного мислення.
Останнім часом Україна та події, які в ній відбуваються, стали центральними темами в провідних мас-медіа різних країн. В цьому потоці інформації та новин можна також побачити маніпуляції, пропаганду і неправдиву інформацію (фейки), які іноді буває достатньо важко розпізнати без основних знань та навичок з медіаграмотності. Оскільки ми, як громадяни, опинилися в центрі цієї інформаційної війни, наша задача - навчитися протистояти пропаганді, стати більш стійкими до дезінформації, щоб не стати жертвами маніпуляцій, які ведуть до паніки, ненависті, страху.
Очікується, що після тренінгу учасники будуть більш свідомими медіа споживачами та формувати попит на більш відповідальну і правдиву журналістику.

Популярні сторінки

Важливі посилання