Комплексний захід, присвячений 125-й річниці від дня народження Євгена Коновальця «Творець державницької традиції – полковник Є. Коновалець»

. Опубліковано у Анонси заходів

00157

14 червня о 15 год. у Полтавській обласній бібліотеці для юнацтва ім. Гончара (вул.О.Гончара, 25-а) відбудеться комплексний захід, присвячений 125-й річниці від дня народження Євгена Коновальця «Творець державницької традиції – полковник Є. Коновалець» з презентацією книжки Бориса Гуменюка «Блокпост».

Під час заходу відбудеться знайомство з сучасним українським письменником і військовиком, заступником командира батальйону «ОУН», який дислокується в с. Піски поблизуДонецька, головою УВО (Української Військової Організації) – Борисом Гуменюком, який представить книжку «Блокпост», що побачила світ цього року. Також буде вшановано пам’ять Є.Конова́льця (14.06. 1891 р. Зашків – 23.05.1938 р. Роттердам, Нідерланди) – полковника Армії УНР, команданта УВО, першого голови проводу ОУН, якому цього дня минає 125 років від дня народження. На зустрічі буде висвітлено основні етапи громадської діяльності Є. Коновальця, його перебування на військовій службі, створення Української Військової Організації (УВО), участь у діяльності Січових Стрільців, життя героя в еміграції та його знищення органами НКВС у віці 47 років.
Під час презентації буде проведено автограф- та фотосесію з Борисом Гуменюком.

Вхід вільний.

Довідки за телефоном 67-67-02.