Мандрівний фестиваль документального кіно про права людини запрошує

. Опубліковано у Анонси заходів

00003

22 листопада Полтавська обласна бібліотека для юнацтва імені Олеся Гончара в рамках Мандрівного фестивалю документального кіно про права людини запрошує на показ та активне обговорення документальних фільмів

"ЯМАХА"
(Росія/2015, 38 хв. / реж. Інна Омєльчєнко)
23-річний Валєнтін – звичайний мрійник. Він працює в супермаркеті, знімає ліжко-місце в комунальній квартирі разом із заробітчанами та мріє стати професійним музикантом. На жаль, ніхто не сприймає його амбіції серйозно – ні його родичі, ні найкращий друг, ні сусіди по квартирі. Однак нашого героя нелегко налякати! У нього є стара «Ямаха», і він певен, що вона приведе його до мрії.

"Моріом"
(Швейцарія/2015, 12 хв / реж. Франческа Скалісі)
Літо 2014 року, сільський Бангладеш. «Я спустилася з небес. Я прийшла, щоб знищити все погане у світі. Я поліцейський. Я квітковий янгол. Я отримала роботу в полійному відділку. Я покараю їх. Я посаджу їх до в’язниці». Історія дівчини та трагедії, що змінила її життя.

Мета Мандрівного фестивалю:
Сприяти популяризації й розвитку документального кіно та підвищенню рівня дотримання прав людини в Україні.

Місія Мандрівного фестивалю:
Ми створюємо можливості для кожної людини в Україні дивитися найталановитіше та найактуальніше документальне кіно з усього світу. Таким чином ми сприяємо розвитку критичного мислення, формуванню активної громадянської позиції та ставленню до людської гідності як до найвищої цінності. Реалізуючи нашу місію, ми сприяємо популяризації й розвитку документального кіно та підвищенню рівня дотримання прав людини в Україні.

Фестиваль – неполітичний і некомерційний
Докладніше з програмою регіональних показів можна ознайомитись на офіційному веб-сайті Мандрівного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA www.traveling.docudays.org.ua.

Мандрівний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA проходить за підтримки Посольства Швеції в Україні