logo tourism

  • афіша Кочубеївскі  скарби.11JPG
  • шар гора
  • Афіша 111
  • Афіша-2222
  • 64761719 2234107123476657 5485113484024741888 n

Анонс обласного пісенно-мистецького свята «Пісні Бузкового гаю»

. Опубліковано у Анонси заходів

foto 0019 травня у смт. Диканька відбудеться обласне пісенно-мистецьке свято «Пісні Бузкового гаю».

На головній сцені о 14-й годині відбудуться урочисте відкриття свята та впродовж дня виступи кращих колективів художньої самодіяльності клубних закладів району.

У містечку Майстрів, яке стало обов'язковим атрибутом свята, теж буде на що подивитися. Прямо на очах у гостей свята куватимуть свої вироби ковалі, проводитимуть майстер-класи гончарі та майстри з лозоплетіння. Відвідувачі матимуть можливість придбати гончарну продукцію: глечики, тарілки, макітрі, а також різноманітні сувеніри, вишиті рушники, сорочки, віночки, вироби із соломи, верби і лози, вишивку бісером, ляльки-мотанки, картини місцевих художників, вишукані вироби з дерева: різьблені шахи і шашки, шкатулки, скрині. Яскраву і змістовну книжкову продукцію на всі уподобання запропонують книжкові крамниці.

У Бузковому гаю кожен зможе знайти собі розвагу до смаку: сфотографуватися у фотосалоні «Солоха», покататися на човнах Пивоварським ставом, проїхатися на бричці, спробувати місцевого печива, поласувати шашличком, варениками, галушками та козацькою кашею.

Для маленьких відвідувачів свята на території Бузкового гаю діятиме безліч розважальних атракціонів, де будуть підкорені вершини батутів, а в перервах – солодощі, які так полюбляють діти.

На завершення свята – молодіжна дискотека та традиційний феєрверк.

Директор обласного центру народної творчості
та культурно-освітньої роботи
Л.Ф.Ковтун

Про обласне пісенно-мистецьке свято «Пісні Бузкового гаю - 2013»

Бузковий гай, Вікіпедія

Про свято на туристичному ресурсі "In Green"

Популярні сторінки

Важливі посилання