logo tourism

  • афіша Кочубеївскі  скарби.11JPG
  • шар гора
  • афіша БАРВИ

Уроки доброти до Дня Матері

. Опубліковано у Анонси заходів

11 травня о 12 год. Полтавська обласна бібліотека для юнацтва ім. О. Гончара запрошує на благодійний концерт для вагітних жінок Полтави в День Матері «КРАСОТА СЛОВА ТА МУЗИКИ РЯТУЄ МАЙБУТНЄ НАЦІЇ». Захід проводиться в рамках проекту ГО «В ГАРМОНІЇ З ЖИТТЯМ» - «ЗБЕРЕЖЕМО ЗДОРОВ'Я ЖІНКИ ЗАРАДИ МАЙБУТНІХ ПОКОЛІНЬ», група «УРОКИ ДОБРОТИ» під керівництвом Г. Ю. Юрченка при підтримці керівника ГО «ВІДРОДЖЕННЯ ПОЛТАВИ» С. І. Чередніченка.

Організатори-партнери проведення Дня матері: лауреати міської премії ім..В.Г.Короленка – група «УРОКИ ДОБРОТИ» під керівництвом народного артиста України Г.Ю.Юрченка; громадська організація «В ГАРМОНІЇ З ЖИТТЯМ»; громадська організація «ВІДРОДЖЕННЯ ПОЛТАВИ» та обласна бібліотека для юнацтва ім. О. Гончара.
11 травня в Україні відзначається День матері. В цей день прийнято вітати матерів та вагітних жінок. Метою свята є підтримання традиції бережливого відношення до жінки, закріплення сімейних устоїв і особливо відмітити значення у нашому житті головної людини – МАТЕРІ. День матері святкується в багатьох країнах світу. Законодавчо в Україні він святкується з 1999 року у другу неділю травня. В Україні жінка споконвіку асоціювалася з берегинею сім'ї. Мама відіграє величезну роль у вихованні дітей, вона прищеплює їм любов до рідної землі, мами посвячують своє життя дітям, жертвуючи усім ради щастя своїх дітей.
Музика, яка буде звучати на концерті спеціально підібрана для вагітних жінок. Цю музику слухає і розуміє дитинка, яка ще знаходиться в животі у мами. Ми хочемо оточити майбутніх мам піклуванням і любов'ю і щоб це свято - День матері стало традиційним днем піклування, уваги та подяки всім матерям.

Контактна особа: Валентина Петрівна Демченко
Моб. тел. 0507033995

Популярні сторінки

Важливі посилання