• 00194

Терпсіхора скликала гостей

. Опубліковано у Анонси заходів

28 березня 2014 року в ККЗ «Дружба» третій рік поспіль на базі Гадяцького училища культури ім. І.П.Котляревського відбувся обласний конкурс народно-сценічного танцю «Джерела надії». Мета конкурсу: виявлення та підтримка обдарованої молоді, пошук кращих авторських постановок та розвиток нових форм народного танцю, підвищення виконавської майстерності, обмін досвідом роботи колективів за сприяння та підтримки управління культури Полтавської обласної державної адміністрації, обласного методичного кабінету навчальних закладів мистецтв та культури, відділу культури і туризму Гадяцької районної державної адміністрації, Гадяцького училища культури.

На конкурсі «Джерела надії» учні мистецьких та загальноосвітніх навчальних закладів, аматорських дитячих колективів Полтавщини мали змогу продемонструвати свої хореографічні вміння та навички, виконавську майстерність. Більшість керівників колективів, чиї вихованці були учасниками конкурсу, випускники Гадяцького училища культури ім. І.П.Котляревського спеціалізації «Народна хореографія», а зокрема: Андрій Гнідаш – керівник дитячого зразкового хореографічного колективу «АнГаШ», Володимир Литовченко – керівник хореографічного ансамблю «Магія» Хорольської ДМШ, Ольга Пилипко – керівник хореографічного колективу «Вернісаж» Лохвицької ДМШ ім. І.О. Дунаєвського, Анна Калашнікова – керівник зразкового театру танцю «Гармонія» Решетилівського РБК та багато інших.

Серед 24 колективів (464 учасники), що брали участь у творчих змаганнях, переможцями конкурсу стали:

у номінації «Молодша група»:

Гран – Прі – зразковий ансамбль народного танцю «Веселка» Комсомольського ПК ( керівники – Корнієнко Л., Іванова Л., Замкова Д.).

І місце – зразковий театр танцю «Гармонія» Решетилівського РБК( керівник – Калашникова А.).

І місце – студія народного танцю Лубенської ЗОШ № 6 І –ІІІ ст..( керівник – Царюк А.).

ІІ місце – хореографічний колектив Полтавського обласного центу естетичного виховання учнівської молоді «Каблучок» (керівник – Палапа А.І.).

ІІІ місце – зразковий танцювальний колектив «Веселка» Ланнівського СБК Карлівського району ( керівник – Лисяк Т.).

у номінації «Старша група» :

Гран – Прі – зразковий ансамбль народного танцю «Веселка Комсомольського ПК ( керівники – Корнієнко Л., Іванова Л., Замкова Д.).

І місце – зразковий ансамбль народного танцю «Барвінок» Полтавського Будинку дитячої та юнацької творчості ( керівник – Булага К.М.).

ІІ місце – народний аматорський хореографічний колектив «Веселка» м. Червонозаводське (керівник – Краснолуцька Ю.).

ІІ місце – народний хореографічний колектив «Юмана» Яреськівської ЗОШ ім. Ф.Борідька Шишацького району(керівник – Доба Н.).

ІІІ місце – зразковий танцювальний колектив «АнГаШ» Козельщинського РБК (керівник – Гнідаш А.).

ІІІ місце – хореографічний колектив «Вернісаж» Лохвицької ДМШ ім. І.О.Дунаєвського (керівник – Пилипко О.).

ІІІ місце - зразковий дитячий хореографічний колектив «Бонжур» Градизької ДМШ ім. О.І.Білаша (керівник – Ковтун Т, Єфремова О.).

у номінації «Сольне виконання» :

І місце – Сидорчук Катерина (Лубенська спеціалізована школа № 6, керівник – Чуприн В.).

ІІ місце – Німич Сніжана (Лубенська спеціалізована школа № 6, керівник – Кваша В.).

ІІІ місце – Тодор Діана (Липоводолинська ДМШ, керівник – Любченко Н.).

Пилипенко А.І,
викладач циклової комісії викладачів
хореографічних дисциплін
Гадяцького училища культури
ім. І.П.Котляревського

Популярні сторінки

Останні сторінки

Важливі посилання