logo tourism

  • афіша Кочубеївскі  скарби.11JPG
  • 100819

Запрошуємо переглянути хореографічну виставу «Україна. Дух Волі»

. Опубліковано у Анонси заходів

img25922 серпня 2014 року на Театральній площі м. Полтава о 21:00 відбудеться прем'єрний показ театралізованої хореографічної вистави «Україна. Дух Волі». Захід присвячений відзначенню 23-ї річниці Незалежності України. Організатори: Управління культури Полтавської облдержадміністрації та Творча Майстерня «MUSEION».

Події 2014 року не залишили байдужим жодного свідомого українця. «Творчою групою проекту було створено власний культурний фронт, на якому ми боремося за відродження самоідентичності та національної ідеї нашого народу» - каже креативний продюсер проекту Наталія Гнітій.


В основі вистави - алегорична легенда, про Вільних Птахів, які через підступи долі, були позбавлені свободи. Але любов зробила їх безстрашними. В них прокинувся Дух Вільного Птаства і покликав зграю у Політ! Театралізована хореографічна вистава поєднує в собі українські етнічні танці з сучасними напрямками хореографії , що супроводжуються музикою етно-гурту ДахаБраха.

Вистава «Україна. Дух Волі» навмисно створюється на базі хореографії, адже це універсальна мова мистецтва. Проект розрахований, як на українського глядача так і на глядачів Грузії, країн Європи, Українські діаспори Америки, Канади та інших країн світу. В вересні 2014 року запланований виступ на Міжнародному Конгресі Працівників Культури в Грузії.
Кастинг до шоу проводився у Полтаві протягом трьох місяців. На сьогоднішній день творчий склад артистів балету – це випускники та студенти провідних хореографічних шкіл.

 002004005


 Гостями заходу стануть український актор та режисер театру і кіно Віктор Андрієнко; український продюсер і художник, співзасновник і генпродюсер продюсерського центру «Інсайтмедіа» (InSiteMedia) – Володимир Філіпов, генеральний директор компанії «Колорвей» (Colorway) – Олег Кристюк, Генеральний директор компанії «Фріарт» (FreeArt) – Ольга Кристюк, Письменник і мовознавець – Ростислав Шевченко.

Контактна особа:
Менеджер проекту «Україна. Дух Волі»
Олена Оберніхіна
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Популярні сторінки

Останні сторінки

Важливі посилання