logo tourism

  • афіша Кочубеївскі  скарби.11JPG
  • 100819

Анонс відкритого регіонального фестивалю духовної музики «Небесні перевесла»

. Опубліковано у Анонси заходів

00039

З метою відродження традицій української духовної музики, популяризації кращих музичних творів, утвердження духовних цінностей засобами мистецтва місіонерсько-паломницький відділ Харківсько-Полтавської єпархії Української Автокефальної Православної церкви за підтримки управління культури Полтавської обласної державної адміністрації 11-12 жовтня 2014 року вдруге організовує та проводить відкритий регіональний фестиваль духовної музики «Небесні перевесла».

Завдання фестивалю – виховання музичної освіченості населення за допомогою духовної музики, підвищення виконавської майстерності колективів та окремих виконавців, створення творчої атмосфери для професійного спілкування учасників, обміну досвідом і репертуаром.
11 жовтня 2014 року о 13.00 у Полтавській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. І.П.Котляревського пройде круглий стіл на тему «Місце та роль закладів мистецтва під час суспільно-важливих викликів».
12 жовтня 2014 року о 12.00 у приміщенні Полтавського музичного училища ім. М.В.Лисенка відбудеться концерт за участю кращих колективів Полтавщини та гостей з Києва і Харкова.
Програму концерту складають духовні твори українських і зарубіжних композиторів a-capella або із супроводом.
Всі учасники фестивалю відзначаються подяками управління культури Полтавської обласної державної адміністрації та пам'ятними сувенірами.
Запрошуються всі бажаючі доторкнутись до високого мистецтва духовної музики.

Популярні сторінки

Останні сторінки

Важливі посилання