logo tourism

  • афіша Кочубеївскі  скарби.11JPG
  • 100819

Анонс обласного телешоу-конкурсу дитячої пісні і танцю «Естрадна веселка» учнів мистецьких та загальноосвітніх навчальних закладів, студій, гуртків

. Опубліковано у Анонси заходів

ПРЕС-РЕЛІЗ
Обласний методичний кабінет
навчальних закладів мистецтва
та культури
36014, м. Полтава, вул. Зигіна, 1
тел. 7-17-59
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Обласний телешоу-конкурс дитячої пісні і танцю
«Естрадна веселка» учнів мистецьких та загальноосвітніх навчальних закладів, студій, гуртків

20 грудня 2014 року о 12.00 у приміщенні Пирятинського районного Будинку культури відбудеться заключний Гала-концерт та нагородження переможців обласного телешоу-конкурсу дитячої пісні і танцю «Естрадна веселка» учнів мистецьких та загальноосвітніх навчальних закладів, студій, гуртків.
У конкурсі, який відбувся 23 листопада 2014 року у приміщенні Пирятинського районного Будинку культури взяли участь 325 учасників з 13 районів Полтавської області. З них 22 учасники стали переможцями (Гран Прі, І, ІІ, ІІІ місце).
Журі конкурсу відзначило високий рівень виконавської майстерності учасників з м. Гребінка, м. Пирятин, м. Глобине, м. Лубни, м. Хорол, м. Лохвиця, м. Миргород, смт. Семенівка, с. Сенча Лохвицького району.
Ця подія проводиться з метою реалізації духовного, творчого потенціалу учнів, пошуку та підтримки юних обдарувань, виховання обдарованої молоді на найкращих зразках світової та української музичної культури, сприяння розвитку та популяризації хореографічного та вокального мистецтва.

Популярні сторінки

Останні сторінки

Важливі посилання