logo tourism

  • афіша Кочубеївскі  скарби.11JPG
  • 100819

1 лютого відбудеться презентація концептуального проекту реновації будівлі Петровського Полтавського кадетського корпусу

. Опубліковано у Анонси заходів

citylab kk poster

1 лютого о 15:00 у приміщенні Полтавської обласної універсальної наукової бібліотеки імені І.П. Котляревського(за адресою вул. Леніна 17) відбудеться презентація концептуального проекту реновації будівлі Петровського Полтавського кадетського корпусу та публічне обговорення її подальшої долі.

Нещодавно будівля остаточно повернулася у власність міста після програної судової справи приватним підприємством «Авна-Трейдинг» стосовно приватизації, яка за рішенням суду була проведена незаконно.

У зв’язку з цим учасники урбан-платформи CityLab спільно із Комітетом порятунку будівлі Кадетського корпусу вирішили провести відкритий захід, на якому зібрати представників від влади, громади та незалежних експертів, щоб презентувати власний концептуальний проект реновації та організувати конструктивний публічний дискурс стосовно подальшої долі будівлі.

Ми запрошуємо відвідати захід усіх зацікавлених мешканців міста – тих, кому небайдужа подальша доля будівлі та міста Полтави як культурного та просвітницького центру. Ми розраховуємо на активність городян і тим самим сподіваємося продемонструвати владі небайдужість громадської спільноти до цієї багаторічної проблеми.

Програма заходу:

1.

Вступне слово та короткий історичний нарис від голови Комітету порятунку будівлі ППКК.

2.

Виступ організаторів соціально-мистецького проекту «Кадетаріум».

3.

Презентація власного бачення подальшої долі будівлі Кадетського корпусу учасниками урбан-платформи CityLab.

 

3.1. Аналіз закордонного досвіду реновації аналогічних об’єктів.

3.2. Презентація концептуального проекту реновації будівлі.

3.3. Пропозиція плану дій на найближчий період.

4.

Виступ Наталії Кондель-Пермінової – уродженки Полтави, методолога, теоретика та історика архітектури, кандидата архітектури, завідувача відділу архітектури та дизайну Інституту проблем сучасного мистецтва Національної академії мистецтв України, голови Ради громадських експертів (Рада працює на засадах партнерських відносин з Департаментом архітектури та містобудування Київської міської держадміністрації).

5.

Публічне обговорення проблеми, надання присутнім можливості задати питання та висловити власні пропозиції.

6.

Підведення підсумків.

У разі виникнення запитань та за додатковою інформацією звертатись:

Урбан-платформа CityLab:

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Телефон: 068-889-85-60 – Дмитро Козиренко

Сторінка на Facebook: https://www.facebook.com/citylabpoltavaa

Комітет порятунку будівлі Кадетського корпусу:

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Телефон: 066-560-37-91 – Борис Тристанов

Популярні сторінки

Останні сторінки

Важливі посилання