logo tourism

  • афіша Кочубеївскі  скарби.11JPG
  • 100819

Зірки запалюють бібліотекарі

. Опубліковано у Анонси заходів

25 травня 2015 року об 11-й годині Полтавська обласна бібліотека для юнацтва ім. Олеся Гончара збирає друзів на щорічний фестиваль читацьких талантів «Крок до успіху».
Фестиваль є доброю традицією: вже п'ятий рік поспіль це свято проводиться для всіх користувачів бібліотеки і тих, хто небайдужий до книжок та читання.

Мета фестивалю – утвердити значну роль бібліотеки в становленні гармонійно розвиненої творчої особистості; підтримати талановитих користувачів бібліотеки; залучити нових читачів; зміцнити позитивний імідж книгозбірні та звернути увагу громадськості на культурні цінності.
Організатор свята: Управління культури Полтавської облдержадміністрації; Полтавська обласна бібліотека для юнацтва ім. О. Гончара.
Партнери проекту: Відділ у справах сім'ї та молоді Полтавської облдержадміністрації, Управління освіти виконавчого комітету Полтавської міської ради, громадська організація «В гармонії з життям», Полтавська благодійна організація "Синергія", позашкільний навчальний заклад Полтавської обласної ради «Полтавська обласна Мала академія наук учнівської молоді».

Виступи проходитимуть у 5 номінаціях:
- музика, вокал
- хореографія
- циркове); мистецтво
- образотворче та декоративно-ужиткове мистецтво
- декламація віршів та акторський талант
Вперше окремою сторінкою фестивалю буде акція «ФотоСушка» на подвір'ї бібліотеки, яка представить дитячі малюнки учнів Малої академії наук, створені за темою «Місто майбутнього» в рамках проведення Дня Європи у Полтаві. Ця виставка проводиться у форматі конкурсу, де переможець визначається кількістю голосів, що залишають учасники фестивалю на малюнках.
Учасники фестивалю традиційно будуть нагороджені дипломами та призами від Управління культури Полтавської облдержадміністрації, обласної бібліотеки для юнацтва ім. О.Гончара, спонсорів і партнерів.
Усім учасникам і гостям нашого свята забезпечено гарний настрій і море позитивних емоцій.

Популярні сторінки

Останні сторінки

Важливі посилання