logo tourism

  • афіша Кочубеївскі  скарби.11JPG
  • 100819

Зелене свято Гончаревого дитинства. 8 червня 2014 року. с. Суха Кобеляцького району

. Опубліковано у Фотогалереї

8 червня 2014 року в с. Суха відділом культури і туризму Кобеляцької РДА, районним Центром культури і дозвілля, за сприяння Кобеляцьких райдержадміністрації та районної ради, Кіровської сільради організовано і проведено обласний захід «Зелене свято Гончаревого дитинства».
Біля імпровізованої сцени гості свята мали змогу ознайомитися з виробами майстрів декоративно-ужиткового мистецтва.
О 10-й годині розпочалися урочистості та тематичний святковий концерт кращих аматорських колективів та окремих виконавців Кобеляцького району. На свято завітали та виступили: член Національної Спілки письменників України Леся Степовичка, редактор Берлінського журналу «Восток» Берта, голова Кобеляцької райдержадміністрації Іван Костянтинович Терновий, заступник голови Кобеляцької райради Ганна Вікторівна Кабак. Зі святом Зеленої Неділі, яку любив, шанував і згадував Олесь Гончар, всіх присутніх привітала рідна племінниця Олеся Терентійовича – Віра Гаврилівна Сесь.
Як і в минулі роки, було підведено підсумки проведених протягом року конкурсів юних художників – «Світлі образи в оповіданнях Олеся Гончара», літературного – «Собори душ своїх бережіть». Переможців конкурсів оголосила, нагородила грамотами і подарунками директор літературно-меморіального музею-садиби Олеся Гончара Бондаревська Тетяна Владиславівна.
На концертному майданчику ще довго лунали із уст аматорів Кобеляччини народні пісні, які любив, згадував протягом життя Олесь Терентійович Гончар, і які тепло сприймали всі учасники свята та вдячні глядачі.
А Кіровський сільський голова та його помічники приготували для всіх присутніх національне частування.

 

Популярні сторінки

Останні сторінки

Важливі посилання