logo tourism

  • афіша Кочубеївскі  скарби.11JPG
  • 100819

Положення про Полтавську обласну премію імені С. А.Ковпака

. Опубліковано у Премії Полтавської обласної ради

ПОЛОЖЕННЯ
про обласну премію імені С.А.Ковпака

Становлення української державності, зміцнення обороноздатності України, її участь у світовій системі збереження миру передбачають посилення військово-патріотичного виховання молоді, моральної і фізичної підготовки юнаків до служби у Збройних силах України, формування готовності до виконання громадянського і конституційного обов’язку щодо захисту національних інтересів України.

Сидір Артемович Ковпак (1887-1967) – наш уславлений земляк, один із організаторів партизанського руху на Україні у роки Великої Вітчизняної війни, генерал-майор, двічі Герой Радянського Союзу.

Засновник Полтавської обласної премії імені С.А.Ковпака – Полтавська обласна рада.

Основна мета обласної премії імені С.А. Ковпака – сприяти військово-патріотичному вихованню молоді.

Дата вручення премії – День захисника Вітчизни (щорічно)

Полтавська обласна премія імені С.А.Ковпака присуджується ветеранам Збройних сил,учасникам бойових дій на території інших держав, митцям, військовослужбовцям, представникам учнівської (студентської) молоді, громадськості за значний особистий внесок в утвердження спадкоємності і примноження вітчизняних військово-патріотичних традицій, підняття престижу військової служби, формування у молоді почуття патріотизму, вірності військовому обов’язку, зразкову військову службу.

Премія присуджується у наступних номінаціях:

«Урок мужності» - за пошукову роботу, практичне втілення ідей військово-патріотичного виховання;

«Мистецький арсенал» - за створення літературних, музичних творів, творів образотворчого мистецтва, фото-, теле- та кіноробіт на військово-патріотичну тематику;

«Солдат року» - за зразкове несення військової строкової служби;

«Військова звитяга» - за активну роботу з молоддю учасників бойових дій;

«Власним прикладом» - за благодійну допомогу ветеранам війни та праці (Без вручення грошової винагороди).

При необхідності журі може приймати рішення про збільшення чи зменшення кількості лауреатів та премій.

Особи, яким премія вже була присуджена, повторно на її здобуття не висуваються. Премія не може бути присуджена посмертно.

Пропозиції про присудження премії вносять державні органи, органи місцевого самоврядування,творчі спілки, громадські організації, командування військових частин, адміністрації (ректорати) загальноосвітніх та вищих навчальних закладів 1-4 рівнів акредитації щорічно до 30 грудня.

У листі - клопотанні вказується прізвище, ім'я та по батькові кандидата на нагородження, його місце роботи (військової служби),посада, адреса проживання, контактні телефони, зазначається конкретний внесок номінанта у справу військово-патріотичного виховання або наводиться інформація щодо досягнень при проходженні військової служби (для військовослужбовців).

До листа-клопотання, завіреного підписом керівника організації, установи, військової частини та печаткою, додається ксерокопія паспорту (військового квитка) та ідентифікаційного коду претендента.

Документи на здобуття премії подаються за адресою:м. Полтава, вул. Жовтнева, 45, обласна рада, к. 423, 424.

Матеріали на нагородження розглядає журі премії, склад якого затверджується розпорядженням голови обласної ради. Засідання журі проводиться щороку, не пізніше 1 лютого.

При необхідності на засідання запрошуються претенденти чи представники організацій, які їх висувають на здобуття премії.

Рішення журі про присудження премії оприлюднюється у засобах масової інформації.

Особам, яким присуджена премія, вручаються дипломі грошова винагорода в розмірі 2000 гривень, крім номінації «Власним прикладом».

Фінансування Полтавської обласної премії імені С.А.Ковпака здійснюється з обласного бюджету за рахунок асигнувань по галузі «Освіта».

Розмір грошової винагороди може змінюватися обласною радою в залежності від рівня інфляції гривні.

Популярні сторінки

Останні сторінки

Важливі посилання