logo tourism

  • афіша Кочубеївскі  скарби.11JPG
  • шар гора
  • Афіша 111
  • Афіша-2222
  • 64761719 2234107123476657 5485113484024741888 n

Положення про Відкритий регіональний фестиваль сучасного українського романсу «Осіннє рандеву»

. Опубліковано у Обласні заходи

ЗАТВЕРДЖЕНО 
Наказ управління культури 
Полтавської обласної державної адміністрації
11.07.2011 №247 

Зареєстровано 
у Головному управлінні юстиції 
у Полтавській області 
15.07.2011 № 151/1728

 

 

 

 Положення 
про Відкритий регіональний фестиваль 
сучасного українського романсу «Осіннє рандеву»

І. Загальні положення

1.1. Відкритий регіональний фестиваль сучасного українського романсу (далі – фестиваль) проводиться з ініціативи управління культури Полтавської обласної державної адміністрації та відділу культури Миргородського міськвиконкому.

1.2. Огляд-конкурс проводиться з метою:

відродження духовної спадщини України, збереження національних пісенних традицій, розвитку сучасної української пісні, примноження скарбниці пісенної творчості композиторів, створення нових яскравих пісень, виявлення нових композиторських і виконавських талантів України, розкриття їх творчих здібностей;

донесення до широкого загалу населення кращих зразків пісенної культури, сприяння формуванню і підвищенню естетичних смаків глядачів.

ІІ. Умови участі та порядок проведення фестивалю

2.1. Фестиваль організовує та проводить відділ культури Миргородського міськвиконкому. Методичну допомогу надає Комунальна установа «Обласний Центр народної творчості та культурно-освітньої роботи».

2.2. Фестиваль проводиться у вересні кожного року у м. Миргороді. Час і місце проведення фестивалю затверджується окремим наказом управління культури Полтавської облдержадміністрації.

2.3. Фестиваль є конкурсним. У фестивалі можуть брати участь автори, композитори, солісти-вокалісти, вокальні дуети без вікових обмежень.

2.4. Для участі у фестивалі необхідно надіслати заявку за встановленим зразком (згідно з додатком) за два тижні до його початку на адресу: 37600, 
м. Миргород, вул. Незалежності, 27/19, тел./факс (05355) 5-68-32. До заявки додаються тексти пісень, аудіо касета, СD (фонограма +). Реєстрація заявки визначається за поштовим штемпелем.

2.5. Фестиваль проводиться прилюдно у два тури. Порядок виступів встановлюється перед першим туром згідно з жеребкуванням.

2.6. У кожному турі учасники виконують по два романси українською мовою 1991-2011 років. У другому турі беруть участь переможці першого туру.

2.7. Музичний супровід дозволяється під фонограму (-1).

ІІІ. Порядок визначення переможців фестивалю

3.1. Для здійснення оцінки представлених на фестиваль художніх номерів, підведення підсумків і прийняття рішення про визначення переможців створюється журі.

3.2. Склад журі фестивалю затверджується окремим наказом управління культури Полтавської обласної державної адміністрації.

3.3. При оцінці виступів учасників фестивалю враховується відповідність таким критеріям:

виконавська майстерність;

сценічна культура, артистичність;

відповідність сценічного одягу.

3.4. Кожен із критеріїв оцінюється за п’ятибальною системою.

3.5. Переможцями визначаються учасники конкурсу, виступи яких набрали найбільшу кількість балів.

ІV. Нагородження переможців фестивалю

4.1. На підставі рішення журі видається наказ управління культури Полтавської облдержадміністрації про підсумки проведення фестивалю, нагородження переможців та учасників.

4.2. Переможцям конкурсу вручається Гран-прі та диплом лауреата, надається право виступу у наступних фестивалях, а також нагороджуються призами та подарунками.

V. Фінансове забезпечення фестивалю

5.1. Фінансування фестивалю здійснюється за рахунок коштів, виділених управлінням культури Полтавської облдержадміністрації, Миргородським міськвиконкомом відповідно до затверджених кошторисів.

5.2. Для підготовки та проведення фестивалю можуть залучатися також благодійні внески, спонсорська допомога та інші надходження, які не заборонені чинним законодавством України.

 

Заступник начальника – начальник відділу охорони культурної спадщини

та культурної політики управління культури Полтавської облдержадміністрації                            В.В. Вождаєнко

Популярні сторінки

Важливі посилання