logo tourism

  • афіша Кочубеївскі  скарби.11JPG
  • шар гора
  • афіша БАРВИ

У Полтаві пройшов Всеукраїнський конкурс “Змагаймось за нове життя!”

. Опубліковано у Звіти про виконання заходів

IMG 1518

24 лютого 2018 року за сприяння Департаменту культури і туризму Полтавської облдержадміністрації у Полтавському університеті економіки і торгівлі відбувся регіональний етап ІІІ Всеукраїнського (ХІV Всекримського) фестивалю-конкурсу учнівської та студентської творчості імені Марії Фішер-Слиж «Змагаймось за нове життя!», присвячений творчості Лесі Українки.

 

IMG 1318
IMG 1418

Мета фестивалю-конкурсу: сприяння глибшому ознайомленню та вивченню молоддю спадщини великої української поетеси Лесі Українки та популяризація знань з літератури, історії, культури українського народу.
Фестиваль-конкурс проводився в чотирьох вікових категоріях та в семи номінаціях.
У конкурсі прийняло участь понад 1000 учасників. Цього дня було нагороджено переможців заочних номінацій регіонального етапу. Результати голосування можна переглянути за посиланням https://www.facebook.com/koncursLesia/. Учасники очних номінацій мали змогу продемонструвати свої таланти перед професійним складом журі.
Валентина Вождаєнко, тимчасово виконувач обов’язків директора Департаменту культури і туризму зазначила: «Діти, молодь вони самі тягнуться до такого. Це ж не те, що їх хтось у школі заставив зробити. Просто внутрішній поклик. І це найголовніше».

Популярні сторінки

Важливі посилання