logo tourism

  • афіша Кочубеївскі  скарби.11JPG
  • шар гора
  • афіша БАРВИ

Відкриття Всеукраїнського тижня дитячого читання

. Опубліковано у Звіти про виконання заходів

IMG 4418

15 березня у приміщенні Полтавського академічного обласного театру ляльок відбулось урочисте відкриття Всеукраїнського тижня дитячого читання «Ми читаємо завзято, а читання нам - це свято».

Всеукраїнський тиждень дитячого читання щорічно проходить у березні, напередодні Міжнародного дня дитячої книги яке відзначається щороку (починаючи з 1967 року) 2 квітня-в день народження казкаря Ганса Крістіана Андерсон.

Ініціатором проведення Всеукраїнського тижня дитячого читання є Національна бібліотека України для дітей. Цьогорічне свято книги для всієї України відкрилось у нашій області, на базі Полтавської обласної бібліотеки для дітей ім. Панаса Мирного, якій в цьому році, до речі, виповнюється 80 років з часу заснування.

Також в рамках цього заходу відбулися тематичний круглий стіл «Посіємо в дитячі душі любов до книги», творчі зустрічі літераторів і видавців із читачами-дітьми.

Урочисте відкриття свята розпочалося у приміщенні Полтавського академічного обласного театру ляльок. Гостей Всеукраїнського тижня дитячого читання зустрічали казкові герої та чарівна Читаліна, що живе у бібліотеці. У фойє були представлені виставки фотографій із життя бібліотеки, дитячих робіт на кращу книгу-саморобку «Книжкові майстри «Моя Україна» та робіт вихованців «Школи раннього розвитку». Гостей свята вітали заступник голови Полтавської облдержадміністрації Микола Іванович Білокінь, тимчасово виконувач обов’язків директора Департаменту культури і туризму Полтавської облдержадміністрації, заслужений працівник культури України Валентина Володимирівна Вождаєнко та генеральний директор Національної бібліотеки України для дітей, заслужений працівник культури України Алла Іванівна Гордієнко. Також для учасників урочистостей звучали вітання від директора Національного видавництва дитячої літератури «Веселка» Олексія Бондаренка, директора Видавничого центру «Академія» Василя Теремка та поета, лауреата численних літературних премій Анатолія Качана.
На відкриття завітало понад двісті дітей.

Мета тижня дитячого читання є популяризація книги та заохочення дітей до систематичного читання.

Популярні сторінки

Важливі посилання