logo tourism

  • афіша Кочубеївскі  скарби.11JPG
  • шар гора
  • Афіша 111
  • Афіша-2222
  • 64761719 2234107123476657 5485113484024741888 n

Стартувала «Студентська весна»

. Опубліковано у Звіти про виконання заходів

IMG 5418

22 березня у приміщенні Полтавського університету економіки і торгівлі відбувся відбірковий етап обласного міжвузівського мистецького фестивалю-конкурсу «Студентська весна».
Цього року відбір розпочався саме з цього вищого навчального закладу. В концерті були представлені музичні, танцювальні, театральні колективи, в тому числі, народний аматорський театр «Рандеву», український народний хор «Яворина» який і розпочав концерт. Студенти представили понад 20 творчих номерів.

- Ми не філармонія, у нас немає мистецького факультету, але в нас є студенти та викладачі, які закохані у мистецтво, - наголосив ректор університету Олексій Нестуля.
- Не багато областей в Україні, які проводять ось такий фестиваль, який відродився у 2001 році, - зазначила головний спеціаліст відділу координації роботи вищих навчальних закладів наукової діяльності та професійно - технічної освіти Департаменту освіти і науки Полтавської ОДА Валентина Пащенко.
Оцінювало творчі здобутки студентів високопрофесійне журі в складі якого були відомі у Полтаві митці із різних творчих напрямків, музиканти, хореографи, керівники відомих колективів, голова журі - директор обласного Центру народної творчості та культурно-освітньої роботи Дмитро Соколов.

Мета фестивалю: виявлення, підтримка обдарованих виконавців і авторів у різних видах аматорського мистецтва серед студентської молоді, розширення та урізноманітнення форм молодіжного дозвілля.

Популярні сторінки

Важливі посилання