logo tourism

  • афіша Кочубеївскі  скарби.11JPG
  • шар гора
  • афіша БАРВИ

Відбувся вебінар щодо проблемних питань та основних напрямків діяльності структурних підрозділів сфери культури

. Опубліковано у Звіти про виконання заходів

IMG 7218

4 квітня 2018 року у Полтавському обласному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій відбувся вебінар для керівників об’єднаних територіальних громад щодо проблемних питань та основних напрямків діяльності структурних підрозділів сфери культури.

Провели захід заступник голови Полтавської облдержадміністрації Микола Білокінь, тимчасово виконувач обов’язків директора Департаменту культури і туризму Валентина Вождаєнко, а також спеціалісти з різних напрямків роботи Департаменту.
Микола Білокінь зазначив, що захід відбувся за дорученням голови обласної державної адміністрації Валерія Головка. «Питання культури ми зараз ставимо на рівні інвестицій, будівництва. У нас багато вирішується питань позитивно. Наше завдання привернення уваги і туристів, і до закладів культури, і до нашої культурної спадщини. Питання культури сьогодні ставимо на перше місце».
«Заклади культури - це є головний аспект у розвитку кожної об’єднаної територіальної громади. Є на сьогодні фінансування, є політична воля наших керівників, є політична воля депутатів різних рівнів для того щоб галузь культури, мистецтва, туризму розвивалася та виходила на вітчизняну та міжнародну арену з новою складовою. Сьогодні потрібні не просто керівники, а менеджери з новим мисленням і баченням розвитку галузі. Кошти в ОТГ на культуру є. У нас повинні бути не лише музеї, клуби та бібліотеки, а культурно-мистецькі, культурно-розважальні центри”, - наголосила Валентина Вождаєнко.
Під час вебінару представники об’єднаних територіальних громад мали змогу ставити питання і отримувати на них кваліфіковані відповіді.

Популярні сторінки

Важливі посилання