logo tourism

  • афіша Кочубеївскі  скарби.11JPG
  • 100819

Гості з усієї Полтавщини відвідали Великодній фестиваль "Свято Паски"

. Опубліковано у Звіти про виконання заходів

IMG 7318

9 квітня на Соборному майдані поруч зі Свято-Успенським кафедральним собором відбувся вже традиційний Великодній фестиваль «Свято паски» до світлого Христового Воскресіння.
Свято організовано Управлінням Полтавської єпархії Української православної церкви Київського патріархату, Департаментом культури і туризму Полтавської обласної державної адміністрації та волонтерським об’єднанням «Полтавський Батальйон Небайдужих», що діє при Свято-Успенському кафедральному соборі.

Святкове дійство почалося з головної сцени свята, розпочав його своїм виступом архієпископ Полтавський і Кременчуцький Української православної церкви Київського патріархату Владика Федір, який подякував всім, хто допоміг організувати свято. Вже традиційно під час ярмарку збирають кошти: «Ми будемо збирати кошти одна частина перейде фонду «Серце до серця» на обладнання для дитячої лікарні, частина на лікування поранених захисників і частина на допомогу захисникам які сьогодні в бліндажах та окопах», - наголосив Владика Федір, після виступу окропив усіх присутніх святою водою.
Всіх гостей свята вітали творчі колективи як відомі, такі як пісенно-танцювальний ансамбль «Полтава» Полтавської обласної філармонії, вокально-хорова студія «Домінус», творчий центр Наталії Май, так і аматорські колективи з усієї області. Всім керівникам колективів вручили грамоти та подяки.
Також у рамках ярмарку відбувся конкурс великодніх композицій, писанки, паски тощо. Для найменших відвідувачів свята проводили майстер-класи з виготовлення писанок від паперових до справжніх. До слова, до майстер-класу з виготовленню великодньої писанки приєднались також і ректор Полтавського національного педагогічного університету ім. В. Г. Короленка Микола Степаненко та Владика Федір.
Нагадаємо, благодійний ярмарок після Великодня у Полтаві проводять 5-ий рік поспіль. Як повідомили організатори, вдалося зібрати 47 505,63 грн.

Популярні сторінки

Останні сторінки

Важливі посилання