logo tourism

  • афіша Кочубеївскі  скарби.11JPG
  • шар гора
  • Афіша 111
  • Афіша-2222
  • 64761719 2234107123476657 5485113484024741888 n

У Карлівці проведено обласне свято «Воскресни, Писанко!»

. Опубліковано у Звіти про виконання заходів

IMG 7418

9 квітня 2018 року в місті Карлівці було проведено обласне традиційне свято «Воскресни, Писанко!», яке щорічно проводиться на відзначення Світлого Христового Воскресіння.
У Карлівському районному будинку культури гості свята мали можливість ознайомитися з чудовою виставкою робіт майстрів народної творчості Полтавщини, помилуватися барвистими писанками, шкрябанками, дряпанками та мальованками, взяти участь у цікавих майстер-класах у великодній арт-майстерні.

Карлівська писанка – особлива, має власну палітру та гармонію кольорів, композиційні варіанти, символи та знаки. Місцеві майстри розвивають унікальні традиції розпису української національної писанки.
На честь відзначення 95-ї річниці утворення району на виставці були представлені експонати з різних куточків Карлівщини «Незабутнє минуле».
Майстри народної творчості з Полтави презентували вироби гончарства, народну та авторську ляльку, вишивку «білим по білому», живопис. Заслужений майстер народної творчості України Наталія Свиридюк провела майстер-клас з традиційного зав’язування українських хусток.
Вперше на святі відбулися покази колекцій одягу: «Полтавська писанка», створена студентами факультету технологій та дизайну Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г. Короленка під керівництвом Тетяни Борисової та «Барви України» – дизайнера Олени Гапей, які продемонстрували юні красуні Полтавського Центру моди «Століття краси», керівник – Ольга Агеєва.
О 12-ій годині розпочався святковий концерт аматорських колективів на предмет підтвердження звань «народний» та «зразковий». У концерті взяли участь 11 творчих колективів, 4 окремих виконавців, всього 141 учасник з Карлівських – районного будинку культури, дитячої музичної школи, а також – Мартинівського, Климівського, Лип’янського, Максимівського, Ланнівського, Верхньоланнівського та Білухівського сільських будинків культури.
Завдяки якісній організаційній роботі відділу культури і туризму Карлівської райдержадміністрації обласне свято проведено на високому мистецькому рівні.

Популярні сторінки

Важливі посилання