logo tourism

  • афіша Кочубеївскі  скарби.11JPG
  • 100819

Полтавська авторка Олена Колінько презентувала свій твір юним читачам

. Опубліковано у Звіти про виконання заходів

IMG 7518

10 квітня 2018 року у мистецькій вітальні Полтавської обласної бібліотеки для юнацтва ім. Олеся Гончара відбулася презентація нової книжки полтавської авторки Олени Колінько «Шпалереон », це казкова історія про пригоди друзів у фантастичній країні.
На заході були присутні другокласники ЗОШ №5, школярі познайомились з цікавими пригодами юних персонажів у країні «Шпалереон», авторка розповіла про сюжет книги. Також маленькі відвідувачі разом з письменницею пограли в гру «Крокодил», такий персонаж є у казці.

Олена Колінько – письменниця, переможниця конкурсу «Напишіть про мене книжку!»-2016. Народилася 3 грудня 1986 року в Полтаві. Закінчила Полтавську гімназію №17. Навчалася на філологічному факультеті Полтавського державного педагогічного університету імені В.Г. Короленка. Почала читати в ранньому дитинстві, а ігри в індіанців та космічні війнушки врешті-решт перетворилися на казки для племінників. Досі відчуває себе дитиною. 2014 року здобула першу премію в номінації «Прозові твори для дітей» у конкурсі «Коронація слова» за роман «Вітри Великого Лугу». Видання твору ще попереду. Наразі працює над продовженням «Вітрів...».

Популярні сторінки

Останні сторінки

Важливі посилання