logo tourism

  • zakrittya-75-go-koncertnogo-sezonu
  • argentinskiy-dirigent-ramiro
  • 260618
  • травень
  • teatr l 0518
  • teatr l 0618

У Полтаві відбувся фестиваль «Зірковий час»

. Опубліковано у Звіти про виконання заходів

IMG 10718

5-6 травня 2018 року у Полтаві відбувся щорічний мистецький захід, спрямований на пошук талановитої молоді та розвиток культури регіону «Зірковий час», це єдиний в Полтавській області фестиваль, якому офіційно надано звання «Всеукраїнський». Організатори: Продюсерський центр «Music star», Департамент культури і туризму Полтавської обласної державної адміністрації за підтримки Міністерства культури України.
У конкурсі взяли участь 80 учасників(солісти та колективи), до участі у конкурсі допущено понад 100 номерів учасників.

IMG 10818

Виступи учасників оцінювало журі у складі:
-народний артист України, художній керівник Національного заслуженого академічного ансамблю України імені П. Вірського Мирослав Вантух.
-заслужений діяч мистецтв України, кандидат мистецтвознавства, доцент, завідувач кафедри сучасної хореографії Київського національного університету культури і мистецтва, член Національної спілки хореографії Ольга Бігус.
- фіналістка телевізійних проектів «Танцюють всі», «Танці з зірками» Ілона Гвоздьова.
- заслужена артистка України, доктор педагогічних наук, професор, Головний хормейстер Українського народного хору «Калина» Полтавського національного педагогічного університету ім. В. Г. Короленка Наталія Сулаєва.
-продюсер, директор ПЦ «Music star» Андрій Іващенко.
- голова журі заслужений артист України Віталій Козловський.
По завершенню конкурсу відбувся гала-концерт та нагородження переможців. Присутні мали змогу побачити виступи кращих колективів та голови журі Віталія Козловського.

IMG 10918

Призові міста розподілились таким чином:

Хореографія
Вікова категорія 5-9 років соло
1 місце- Шевченко Євгенія
2 м ісце- Малюга Анастасія
Вікова категорія 5-9 років дует
3 місце- Рій Петро та Кузурман анастасія
Народна хореографія
1 місце- Зразковий художній колектив ансамбль народного танцю «Каблучок»
Вікова категорія 5-9 років сучасна хореографія колективи
1 місце- Колектив сучасної хореографії Soul dance
3 місце- Студія естрадного танцю «Феєрія»
Вікова категорія 10-13 років соло
1 місце- Овсянник Вероніка
2 місце- Лелека Анна
3 місце- Березницька Тетяна, представниця колективу сучасної хореографії Soul dance
3 місце- Михолап Марія
3 місце- Лющенко Анна
Вікова категорія 10-13 років сучасна хореографія колективи
1 місце-колектив сучасної хореографії Soul dance
2 місце-колектив GDC
Вікова категорія 10-13 років народна хореографія колективи
1 місце- Зразковий художній колектив ансамбль народного танцю «Каблучок»
2 місце- колектив сучасної хореографії «Lucky Star»
2 місце- Перша школа Кавказьких танців KAVIKAUS
Вікова категорія 14-16 років колективи
1 місце- Колектив сучасної хореографії Soul dance “Про що мовчать жінки»
2 місце- колектив сучасної хореографії «Lucky Star»
Вікова категорія 14-16 років
2 місце- Дятленко Валерія
Вікова категорія 26+
1 місце- Народний ансамбль танцю «Світанок»

ВОКАЛ
Вікова категорія 5-9 років
1 місце- Чубач Аміна
2 місце- Ващинський Ілля та Пасько Марія
3 місце- Гриценко Софія
3 місце- Коробкіна Катерина
Вікова категорія 10-13 років
1 місце- Горбунова Анастасія
1 місце- Ярош Іван
2 місце- Наріжна Вероніка
2 місце- Стешенко Юлія
3 місце- Ярош Анастасія
3 місце- Зеленська Аріана
3 місце- Петренко Валерія
3 місце- Абрамова Тетяна
Народний вокал
2 місце- Маляренко Варвара
Народний ансамбль
1 місце- тріо «Козаченьки»
2 місце –тріо «Дзвіночок»
2 місце- дует вокальної студії «Рапсодія»
Вікова категорія 14-16 років
1 місце- Бодак Роман
2 місце- Веліксар Алла
Вікова категорія 17-25 років
1 місце- Катугіна Лоліта
2 місце- Вінер Вікторія
2 місце- Семерепнко Алла
Вікова категорія 26+
2 місце- Нестерова Наталія
2 місце- Мягких Олександр
3 місце- Самсоненко Сергій
Естрадний вокал гурти
1 місце- гурт «Кольори кохання»
2 місце- Вокальний колектив «Сузір’я»
Академічний вокал
3 місце- Зіненко Володимир

ОРИГІНАЛЬНИЙ ЖАНР
Інструментальна музика
1 місце- фортепіанний дует у складі Сніжани Німич та Артема Бишевича
3 місце- Рузін Володимир
Естрадно-циркове мистецтво вікова категорія 5-9 років
1 місце- Красовська Поліна
Естрадно-циркове мистецтво вікова категорія 10-13 років
1 місце- Сидоренко Антон
2 місце- Здоренко Мілана

Популярні сторінки

Важливі посилання