logo tourism

  • афіша Кочубеївскі  скарби.11JPG
  • шар гора
  • Афіша 111
  • Афіша-2222
  • 64761719 2234107123476657 5485113484024741888 n

Полтавці відзначили День Європи

. Опубліковано у Звіти про виконання заходів

IMG 12218

19 травня 2018 року у Корпусному парку відбувся захід з нагоди Дня Європи та Року охорони культурної спадщини. 2018 рік в Україні оголошено відповідно до Указу Президента Роком охорони культурної спадщини.
Розпочалося святкування на головній сцені з виступу симфонічного оркестру Полтавського музичного училища імені М. В. Лисенка (керівник – Єлізар Пащенко). У виконанні оркестру прозвучав Гімн України та Гімн Європи («Ода радості»). У концерті взяли участь також модельна агенція «Століття краси», творчі колективи Полтавського державного педагогічного університету імені В. Г. Короленка, капела бандуристів «Любава» Полтавського музичного училища імені М. В. Лисенка (керівник – Юлія Хниченко), «Полтавський симфонічний оркестр» Полтавської обласної ради (керівник – народний артист України Віталій Скакун), камерний оркестр імені Дмитра Ахшарумова Полтавської обласної філармонії.

IMG 12418

В рамках заходу проходив IV Міжрегіональний фестиваль «Гастрономічна гостинність Полтавщини» за участі представників національних меншин, вищих навчальних закладів, готельно-ресторанних комплексів, делегацій з районів Полтавщини.
Всі присутні мали змогу посмакувати стравами української, вірменської, ізраїльської, болгарської кухні, придбати вироби народних майстрів, покататися на конях.
На заході були присутні містяни та гості міста, офіційні делегації з Латвії та Литви, а також представники влади, зокрема, голова Полтавської обласної державної адміністрації Валерій Головко, перший заступник голови обласної державної адміністрації Андрій Пісоцький, заступник голови обласної державної адміністрації Микола Білокінь.

IMG 12318

«Ми вибрали цю локацію, щоб звернути увагу й полтавців, і влади, і наших гостей на унікальний ансамбль Круглої площі, ми його сьогодні будемо брендувати», – наголосила директор Департаменту культури і туризму Валентина Вождаєнко. То ж всі охочі мали змогу відвідати екскурсію й дізнатися про історію кожної будівлі. Проводили екскурсію співробітники з усіх музеїв Полтави, атмосферності їй додали актори Полтавського академічного обласного українського музично-драматичного театру імені М. В. Гоголя: біля кожної будівлі відбувалася міні-вистава. Долучилися до проведення екскурсії й учні Полтавської міської школи мистецтв «Мала академія мистецтв» імені Раїси Кириченко.
Організатори заходу, в першу чергу, хотіли звернути увагу на те, що на сьогоднішній день збереження й реставрація Круглої площі в Полтаві, найбільшого класицистичного містобудівного ансамблю в Україні, є досить актуальною.

Популярні сторінки

Важливі посилання