logo tourism

  • афіша Кочубеївскі  скарби.11JPG
  • шар гора
  • Афіша 111
  • Афіша-2222
  • 64761719 2234107123476657 5485113484024741888 n

Гоголівці дарують свято для дітей звільнених територій Донецької області

. Опубліковано у Звіти про виконання заходів

IMG 13518

27 травня колектив Полтавського академічного обласного українського музично-драматичного театру ім. М.В. Гоголя вирушив у творчу подорож до Донецької області, де протягом тижня відбувалися безкоштовні покази вистави для дітей Слов’янського району. На звільнених від окупантів територіях «гоголівські» актори презентували малятам музичну казку «Всі миші люблять сир».

 Розпочалися гастролі 29 травня з показів вистави у Райгороді та Михайлівці. Колектив театру тепло зустрічали у міських Будинках культури близько двухсот дітлахів, які з радістю сприймали казку про добро, дружбу та взаємодопомогу.
30 травня артисти мали нагоду зіграти музичну казку «Всі миші люблять сир» для дітей, які проживають у селищах Андріївка та Сергіївка.

IMG 13618

Надзвичайно щирий прийом, гарячий чай перед виступом, сміх дітей упродовж вистави і захоплені відгуки малечі після закінчення казки – щемливі спогади, що залишаться надовго у серцях полтавців після перебування в Андріївці.
Сергіївка стала другим населеним пунктом, де своє мистецтво презентували найменшим шанувальникам театру гоголівці того дня. Місцевий хореографічний колектив, одягнувши костюми мишенят, котрі використовуються в одній з хореографічних композицій, креативно підійшов до підготовки зустрічі з трупою театру.
Щасливі діти пішли додому з гарним настроєм, а гоголівці – готуватися до наступного робочого дня...на черзі – Білбасівка та Мирне.

Популярні сторінки

Важливі посилання