logo tourism

  • афіша Кочубеївскі  скарби.11JPG
  • 100819

У Диканьці провели конференцію у сфері туризму

. Опубліковано у Звіти про виконання заходів

IMG 15818

23 червня 2018 року в смт Диканька проведена І Конференція роботодавців у сфері туризму та рекреації Диканського району під назвою «Об’єднання роботодавців Диканщини у сфері туризму та рекреації задля створення та просування якісного туристичного продукту регіону».
Організатором заходу був голова Диканської районної організації роботодавців у сфері туризму та рекреації Валерій Зеленський. Серед запрошених - директор Департаменту культури і туризму Полтавської облдержадміністрації Валентина Вождаєнко, голова Ради Всеукраїнської Федерації роботодавців в сфері туризму України Тетяна Тимошенко, кандидат наук з державного управління Юлія Алєксєєва та заступник Голови Ради, Координатор проектів Федерації роботодавців в сфері туризму України Павло Бабенко, а також представники місцевої влади, бізнесу та громадськості.

Головною метою заходу було об’єднання роботодавців, які пов’язані з розвитком туристичної сфери в районі, шляхом членства у Диканській місцевої організації роботодавців у сфері туризму та рекреації; створення майданчика для обміну думками та ідеями між роботодавцями у сфері туризму та рекреації, представниками влади та громадою щодо підвищення туристичної привабливості регіону та можливої співпраці; напрацювання спільного бачення та плану дій щодо розвитку туристичної та рекреаційної інфраструктури в Диканському районі.
«Одну з ключових позицій у розвитку регіонального туризму займають об’єкти та пам’ятки культурної спадщини. Саме вони є інструментом належного функціонування туристичних кластерів Полтавщини. Вміння правильно використати наявний ресурс допоможе розвинути галузь через призму національно-патріотичного виховання, любові до Батьківщини та збереження культурної спадщини регіону. А використання нових технологій у розвитку туризму Полтавщини сприятиме виведенню галузі на якісно новий рівень», - наголосила директор Департаменту культури і туризму облдержадміністрації Валентина Вождаєнко.

Популярні сторінки

Останні сторінки

Важливі посилання