logo tourism

  • 220219
  • pori-roku-bogdana-pivnenko1
  • IMG-5541047fe46ec9ed980993188457ab64-V
  • афіша Кочубеївскі  скарби.11JPG

На Полтавщині проведено обласне свято «Маріїна долина» та виставка-конкурс творів жінок-художниць «Осяяні красою та талантом» на приз імені Марії Башкирцевої

. Опубліковано у Звіти про виконання заходів

IMG 16518

28 червня 2018 року на батьківщині видатної художниці, скульптора, письменниці Марії Башкирцевої в с. Черняківка Чутівського району відбулося традиційне обласне культурно-мистецьке свято «Маріїна долина».


З відкриттям обласного свята всіх присутніх привітали: голова Чутівської районної державної адміністрації Апряткін Сергій Михайлович та керуюча справами Чутівської районної ради Гайдук Віта Анатоліївна
На святі гості та журі конкурсу мали змогу оглянути твори жінок-художниць Полтавщини, учасниць обласної виставки-конкурсу «Осяяні красою і талантом» на приз імені Марії Башкирцевої. В цьому році в конкурсі взяли участь 34 автори з Гадяцького, Карлівського, Полтавського, Чутівського районів, Великобагачанської ОТГ, міста Полтава та творчі колективи з 14-ти загальноосвітніх шкіл, дитячої музичної школи та будинку юнацької та дитячої творчості Чутівського району.
На суд глядачів та журі було представлено понад 380 робіт з малярства, вишивки, ткацтва, декоративного розпису, народного одягу, лялькарства, бісеронанизування, флористики та інших видів творчості. На виставках дитячої творчості учасники свята ознайомилися з мистецтвом талановитих дітей Чутівщини.
В рамках свята відбувся концерт аматорських колективів Чутівського району та заслуженого ансамблю пісні і танцю України «Лтава» імені Валентина Міщенка Полтавського міського будинку культури.
Складовою свята став районний конкурс «Вареники-фест» за участю господарств сільських рад та територіальних громад району.
У фіналі свята було підведено підсумки обласної виставки-конкурсу творів жінок-художниць «Осяяні красою і талантом» на приз імені М. Башкирцевої, вручені дипломи І, ІІ, ІІІ ступенів, грамоти Департаменту культури і туризму Полтавської обласної державної адміністрації та призи.

Популярні сторінки

Останні сторінки

Важливі посилання