logo tourism

  • афіша Кочубеївскі  скарби.11JPG
  • 100819

В обласній державній адміністрації відбувся молитовний сніданок, присвячений Дню Незалежності України

. Опубліковано у Звіти про виконання заходів

В обласній державній адміністрації відбувся п’ятий за ліком молитовний сніданок. Він приурочений до Дня Незалежності України. В заході взяли участь представники християнських конфесій, керівництво області, очільники структурних підрозділів ОДА, депутати обласної ради, громадськість. Вони помолилися за Україну, мир, добробут і здоров’я її громадян.

 

 

– Молитовні сніданки вже стали певною традицією. І невипадково цей захід відбувається незадовго до Дня Незалежності – головного свята країни. Незалежність – це право. Право бути державою, достойною нацією, право на відновлення. Разом із правом є і зобов’язання. Якщо кожен із нас, прокидаючись уранці, думатиме про свою участь у розвитку держави, суспільному розвитку, прагнутиме зробити щось добре й корисне для України й, що вельми важливо, робитиме, то ми зміцнюватимемо нашу незалежність, – зазначив голова обласної державної адміністрації Валерій Головко. – Ми переживаємо історичний період, коли знову маємо право і можливість збудувати потужну європейську державу, де комфортно жити, де діятимуть закон і принцип верховенства права, де кожен громадянин матиме змогу реалізуватися. Це важливі складові незалежності. Напередодні свята бажаю українцям величезної любові один до одного, бо любов спрямовує людину на позитивні вчинки, які є складовими майбутнього держави і народу. Відзначити День Незалежності України бажаю справами. Постійно кажу й говоритиму, що дуже важливими є наші вчинки, те, що ми залишаємо після життя.

– Незадовго до Дня Незалежності хочеться побажати Україні вирватися з цієї ситуації, в якій ми є. Для цього має працювати кожен. Наша організація формує імідж України в Європі, – зазначила голова української громадської організації у регіоні Венето (Італія) «Україна плюс», засновниця першої української школи «Перша Ластівка», член комісії по емігрантам при Управлінні Міграційних процесів Регіону Венето, письменниця, співвласниця українсько-американської корпорації «Монастік» Тамара Позднякова. – Кажуть, легко бути патріотом закордоном. Зовсім нелегко, бо це робота на добровільних засадах, критика з усіх боків і насамперед від земляків, які нічого не роблять для країни, а лише критикують. Ми любимо Україну, її мову, шануємо своє коріння. Знаємо, хто не пам’ятає свого коріння, той не має майбутнього. Завдяки Полтавській облдержадміністрації минулоріч презентували Україну на дуже високому рівні на одному з міжнародних фестивалів в Італії. І коли керівництво фестивалю зазначило, що такого павільйону, як у нас, ще не було за всі 22 роки проведення заходу, це було дуже приємно... Робота триває.

Тамара Позднякова звернулася до полтавців із проханням допомагати представникам української діаспори презентувати Україну за кордоном.

У молитовному сніданку взяв участь народний артист України, актор Полтавського академічного обласного українського музично-драматичного театру імені М.В. Гоголя Василь Голуб. Він прочитав уривок із літературно-музичного монтажу «В степу безкраїм за Уралом».

– Ми не маємо права витрачати час надарма. Надто високу ціну платимо за нинішній день. Не всі розуміють, які жахливі моменти нині переживає держава. На жаль, чимало людей не відчувають, що у нас триває війна. Кожен день нашої роботи має проходити з розумінням, що хлопці там, а ми тут маємо кувати спільну перемогу, а щоденні спільні здобутки лягають в її основу, – додав Валерій Головко. – Все, що відбувається нині в історичному плані в розвитку України, має проходити через серце, душу, тіло й розум кожної людини. Переконаний, що українці – хороші люди, але бракує нам єдності. Чимало у нас критиканства й мало конструктивної критики. Чимало людей зараз говорять красиво, а за їхніми словами нічого немає. То чому, якщо вони все розуміють, нічого не робити? Водночас у суперечках, безкомпромісній діяльності результату не досягнемо. І коли говоримо про готовність до компромісів, маємо доводити це на своєму прикладі – сідати за стіл перемовин і домовлятися, шукати правильні рішення. Ставимо пріоритет розвитку області. Нині сидимо за столом, де зібралися представники різних християнських конфесій, влади і громадськості. Це дуже добре, бо в єдності сила держави і нації. І надалі збиратимемось, спілкуватимемось і чутимемо один одного, отримуватимемо зворотній зв’язок від громадянського суспільства, бо ми зараз на службі в наших людей. Вони очікують від нас правильних рішень.

Популярні сторінки

Останні сторінки

Важливі посилання